Skocz do zawartości
Forum

Czy ja przyciągam toksyczne osoby ?


Gość Koleczko32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Koleczko32

Ostatnio spotykalam się z chlopakiem. Było super. Jedyne co to był zazdrosny. Ale zaczął mi robić jazdy, że odpisuje długo ( bo np po 20 minutach A nie po 2) albo że odmowilam dwa razy spotkanie ( bo miałam na drugi dzień egzamin na studiach ).
W końcu Zrobił mi awanturę że mi nie zależy i że ja coś pewnie ukrywam itp. Oczywiście mi się wydawało od początku że on coś ukrywa bo znalam gojuz wcześniej i był raczej typem podrywacza.
Ale w gadce super, widać że ma poukładane w głowie więc spotkania były super.
Dalej. W listopadzie miałam sesję zdjęciowe. Taki mały epizod po znajomości. Miałam tam zdjęcia w plenerze, tematyczne i nagie ( oczywiście nie calkiem, z bieliznie, czy zakryte )
Gdy je zobaczył na instagramie, dostał jakiejś furri że jestem jak inne. Że on nie będzie się spotkał z dziewczyna, która pokazuje dupe w Internecie. Usunął mnie z fb I isntagrama. Później stwierdził, że jednak chce. Ale że ja mam się bardziej starać. Więc zaczęłam więcej pisać, zaczęłam być bardziej zaangazowana. On zaczął mniej.
I tak się to ciągnęło aż do wczoraj. Gdy on był w pracy A ja w domu i wpadł do mnie mok kuzyn z kolegą z Warszawy. Na kawę bo byli niedaleko.
Dostałam SMS w stylu " no fajnie się bawisz " itp po czym dziś rano napisał " że szybko zmieniam zdanie po imprezie z kolegami w domu "...
Nie uważam, żebym go olewala. Byłam zaangazowana, nie dawałem żadnych powodów żeby miał o co być zazdrosny.
Jak mu powiedziałam dziś że szanujmy się i że nie wiem o co chodzi że zwala winę na mnie Ale że to się robi nudne i że ja tego dłużej nie wytrzymam.
To odpisał tylko " ok trzymaj się " I tyle.
Czy to ja mam coś z głową czy to było toksyczne? Bo mój mózg oczywiście mówi mi, że dobrze się stało ale od razu myślę " Ale charakter miał fajny " ... :(

Odnośnik do komentarza

wygląda na osobę toksyczną która próbuje tobą MANIPULOWAĆ i pod podporządkowywać . ja bym się zastanowiła nad tą znajomością na twoim miejscu. parę zachowań nie jest normalnych tzn ma pretensje ze nie odpisujesz od razu to jest forma manipulacji .każe ci się starać o niego to on powinien jest facetem ! ma pretensje ze się spotkałaś z kolega no chyba masz do tego prawo , Z TOBĄ WSZYTKO W PORZĄDKU z nim jest coś nie halo . on cie nie SZANUJE! zadaj sobie pytanie czy chcesz być tak traktowana ???no ja bym nie chciała

Odnośnik do komentarza

" Ale charakter miał fajny " ... :(

Własnie charakter to on ma trudny. Z Otellem nie żyje się dobrze. Chłopak ma zaburzone poczucie wlasnej wartosci i wymaga zupelnego zaangazowania z Twojej strony- odpisac na SMSa trzeba zaraz i natychmiast.Musi Cię wziąc na smycz i wtedy będzie mial wrażenie , ze panuje nad sytuacją.

Jedno co z przytoczonych przykladow moglabym zrozumiec- czy on wiedzial, ze jestes modelką i jakiego rodzaju zdjęcia są Ci robione?
Jesli wczesniej nie wiedzial, to moglo go to w sposób istotny zaskoczyć.

Dla Ciebie raczej bedzie dobrze jak ta znajomość się rozpadnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...