Skocz do zawartości
Forum

Rodzice i siostra mnie ograniczają


Gość Oli28

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam zaproszenie od mojej kuzynki, aby do niej przyjechać. Zacznę od tego, że za miesiąc kończę 18 lat,lecz moi rodzice nie pozwalają mi jechać, bo moja siostra marudzić, krzyczeć i płakać. Mam dość, bo od kiedy pamiętam ona zawsze i wszędzie ze mną była, tylko zaczęła chodzić, musiałam ją wszędzie zabierac, później przez nia straciłam koleżanki. Mam dość takiej sytuacji, a chce bardzo tam jechać. Proszę o jakieś rady

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze są ferie a rodzice chodzą do pracy i nie mialby się kto opiekowac Twoją młodszą siostrą.

Jadąc do kuzynki jestes nie tylko jej gościem ale i gosciem jej rodziców- może Twoi rodzice nie są az w tak wielkiej przyjazni z jej rodzicami, może uważają, ze utrzymanie Twojej osoby tam przez tydzien czy dwa to zbyt duzy koszt dla tamtych rodziców. A może juz kiedys byłas tam z wizytą Ty lub cała Twoja rodzina i to tę kuzynkę trzeba by do Was zaprosić, bo obowiązują jakies zasady wizyt i rewizyt?

Wybadaj o co chodzi. Może to kuzynka powinna do Was przyjechac- to tez byłaby jakas atrakcja i dla Ciebie i Twojej siostry. A może do kuzynki moznaby z ogonem, czyli Twoją siostrą zajechać?

Zaanalizuj, może rodzice Twoi wcale nie lubią rodziców kuzynki i im nie w smak, ze chcesz się tak z kuzynką zaprzyjazniac, ze jakies wizyty i rewizyty chcialabys uprawiac?

Odnośnik do komentarza

Jesli kuzynka mieszka sama, to czy jest tak dorosła, ze utrzymuje się sama, czy ją utrzymują jej rodzice i wszystkie uwagi o kosztach nie są nieaktualne.

Ponadto jesli mieszka sama tzn. ze jest trochę starsza. A może rodzicom nie podoba się, ze może wyciągnęłaby Cię do klubu, może nie znają towarzystwa w jakim się obraca i obawiają się złego wpływu?Może uważają, ze ona może jakies używki zażywać i nauczy Ciebie tego?

Zapros kuzynkę do siebie, o ile rodzice pozwolą to tez się nagadacie i nacieszycie swoją osobą nawzajem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...