Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie potrafię się zaangażować w związek?


Gość x...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie mogę się z nikim związać? Gdy ktoś się mną zainteresuje i ja też jestem zainteresowana tą osobą spotkamy się pare razy i jest wszystko super,on się zaangażuje chce być ze mną a ja wtedy uciekam od tego.... Przeraża mnie myśl o związku.... Wtedy zawsze mówię,że nie chce go stracić ale też nie mogę z nim być... Krzywdzę ludzi i przy okazji samą siebie... Nie wiem czy to ma związek z tym,że mój tata był alkoholikiem,może to co przeszłam w swoim życiu nie pozwala mi na normalny związek.... POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza

A ile masz lat? Boisz się, ze nie potrafisz pokochac calą sobą? Boisz się, ze jestes "wybrakowana" i jak ktos się Tobie bardziej przyjrzy to Cię odrzuci, bo po co byc z takim "wybrakowanym" osobnikiem jak Ty?

To Ty musisz sobie sama ze sobą pogadac i dowiedziec się od siebie czego się boisz, co Ciebie przestrasza? To juz będzie połowa sukcesu. A następna polowa, to zrozumiec, ze człowiek jest panem swojego losu i kiedy, jak nie w młodosci powinien być dosc odważny aby wraz z nowym związkiem zacząc budować nową rzeczywistośc, postępowac mądrze i rozważnie. Nowy związek nie musi być tym na cale życie, ale może Cię oczarowac. Jest Ci potrzebny abys uwierzyla, ze aby z czasem znalesc partnera na cale życie, trzeba umiec probowac się wpasowac w rozne fajne relacje, ktore przynosi życie. To z tych relacji dowiesz się czego oczekujesz od plci przeciwnej a i w praktyce dowiesz się czego męzczyżni oczekują od nas , kobiet.

Oczywiśnie nie zachęcam Cię do wchodzenia w relację z jakims facetem tylko dlatego, ze on się Tobą zainteresowal- jesli on Ci się nie podoba, nie jestes go ciekawa to nie pchaj się w próby go poznawania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...