Skocz do zawartości
Forum

jak sie na niej zemsciic ??


Gość airman

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wkur.. na kolezanke. wczoraj bylismy paczko znaj na domowce mozna powiedziec. to nie miala byc impreza tak mielismy sie spotkac bylo wieksze grono. zaczelismy sie droczyc nic nie zrobilem a ta idio.ka powiedziala na glos , ze jestem je.anym pedalem. nie wiem skad sie dowiedziala . jak sie na niej zemscic??

Odnośnik do komentarza

"nie wiem skad sie dowiedziala . jak sie na niej zemscic??"

Ale o co chodzi? O to , ze powiedziała to w mało dyplomatyczny sposób, wręcz nieelegancki, czy o to, ze wogóle to wyjawila?
Jesli o to drugie, to pozłosc się jeszcze chwilę w zaciszu domowym i potem odpusc. Przeciez skoro masz takie skłonnosci, to wiadomo, ze czy prędzej czy pózniej to ujrzy swiatlo dzienne. Moża nawet za chwile odczujesz ulgę, ze nie musisz się szalenie tajniaczyć? Skoro nie powiedziała nieprawdy, to jakos powinienes nauczyc się z tym życ i daj jej juz spokój.
Własciwie, to uwolnila Cie od mysli jak to powoli ogłosic swiatu, ze u Ciebie to jest trochę inaczej jak w większosci sytuacji młodych ludzi. Ponadto jak ona to oglosiła, to moze będziesz mial innych adoratorow, ktorych jeszcze nie wyczules, ze są tej samej orientacji co Ty?

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

padlam ze smiechu:))ona jest pusta?powiedziała prawde. uwolniła cie w pewnym sensie. bądź jej wdzieczny.
zemstą pokazujesz tylko, jak słaby masz charakter i jak strasznie pusty jestes. obwinianie innych i obracanie kota ogonem nie sprawi, że poczujesz sie lepiej, no chyba ze naprawde masz nasrane w bani i to jest twój sposób na poprawe samopoczucia to współczuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...