Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, przygnębienie, zaniki pamięci


Gość Racki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od dłuższego czasu mam zaniki pamięci, problemy z koncentracja, problemy z podejmowaniem najprostszych decyzji (nie takich jak pójście na imprezę czy nauka tylko takie jak np. kupić mandarynki czy pomarańcze), jestem cały czas śpiąca od wstania do pójścia znowu spać, nie mam na nic siły, jeżeli chce coś zrobić musze się do tego zmusić (np. musze zmusić się do zrobienia przysiadów czy nawet pójścia się umyć), zapominam notorycznie o prostych rzeczach typu kiedy ostatnio myłam włosy a myje je co dwa dni, mam "wolne myślenie", kompletnie nie zwracam na nic uwagi i nawet jak coś widzę nie dociera do mnie informacja co widzę, logika u mnie umarła i nawet proste słowa typu "Mount" czy "John" to dla mnie sztuka żeby napisać je poprawnie, jestem przygnębiona, stresuje się szkołą, martwię się o moją przyszłość, mam myśli samobójcze, kiedyś również czyny autodestrukcyjne, mam niska samoocenę, czuje się zagubiona, sama o sobie mowie "chodząca śmierć" i "bezwartościowy człowiek", dość często mam koszmary, uważam, że nic nie potrafię zrobić, kompletnie boje się kontaktu z nieznaną mi osobą. Juz naprawdę nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak. Mam nadzieje, ze pomożecie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2018 o 22:00, Gość Racki napisał:

Mam nadzieje, ze pomożecie.

Racki, obawiam się, ze pomóc może tylko lekarz. Proponuje udać się najpierw do rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania krwi oraz moczu. Trzeba się przebadać np. na tarczyce, cukrzyce. Lekarz sam ceni na co jeszcze. Czy było kiedyś ukąszenie kleszcza? Było jakieś uderzenie w głowę, omdlenia?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...