Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzucha i słabe krwawienie po seksie z zabezpieczeniem


Gość floraona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Mój problem polega na tym, od ponad 2 lat nie współżyłam. Jednakże 5 września współżyłam, wszystko odbyło się z zabezpieczeniem-prezerwatywą(nic więcej, jeśli chodzi o inne zabezpieczenia). Okres dostałam 28 sierpnia i skończył się 1-2 września. Kolejny okres dostałam już 15 września choć powinnam dostać 24, przeważnie co 28 dni lub o jeden dzień mam różnicy jeśli chodzi o wcześniejsze miesiączki. Miesiączka którą właśnie dostałam ta 15 września nie przypomina tych wcześniejszych...przeważnie mam straszne bóle i biorę tabletki przeciw bólowe, tym razem mnie nic nie bolało, a krwawienie jest małe tzn przez pierwsze dwa dni było to tylko lekkie plamienie, a od wczoraj lekko krwawię...niczym wszedł we mnie gdy pobudzałam go ręką, wytrysnęło z niego parę kropel nasienia w pobliżu mojego uda ale nie sądzę, żebym mogła to wprowadzić w bliższe miejsce moich narządów. W środę miałam egzamin co było dla mnie trochę stresujące, jednakże myślę, iż to nie miało na mnie zbytnio wpływu, na moją miesiączkę. Z tego co wiem z prezerwatywą było wszystko w porządku..jednakże czuję się dziwnie..i mam lekkie obawy, co tez może być spowodowane, że długo nie współżyłam..
Czy mogę być w ciąży?
Na ile procent..czy powinnam się obawiać?
Wiem, że to raczej niemożliwe ale mam obawy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie doszło do pełnego współżycia to szanse na zapłodnienie są znikome. Jak twierdzisz wytrysk był na zewnątrz a sama nie wprowadziłaś plemników do środka. Moim zdaniem przesunięcie okresu wywołał stres czy to związany z egzaminem czy tą przygodą. Jeśli boisz się, że to mimo wszystko może być ciąża to najpewniej i najszybciej Twoje wątpliwości rozwieje test z krwi beta HCG na stężenie hormonów. Wynik powyżej 1 oznacza ciążę. Badanie potwierdza ciążę już nawet 6 dni po zapłodnieniu. Sprawdź dla świętego spokoju, chociaż ja naprawdę nie wierzę, że to ciąża.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, im więcej będziesz o tym myślała i naczytasz się o objawach ciąży to od razu będziesz wszystkie odczuwała. Potęga podświadomości. Dlatego trzymaj się faktów, a one mówią, że to niemozliwe, abyś zaszła w ciążę w takich okolicznościach.

Odnośnik do komentarza

Wyobraźnia to potężna sprawa. Znałam kiedyś dziewczynę, która tak bardzo chciała mieć dziecko, że wkręciła sobie wszystkie objawy ciązy, zanikł jej okres i normalnie rósł brzuch... to była ciąża urojona. Po tej sytuacji już nikt mi nie wmówi, że takie rzeczy nie istnieją. Jak nie ma podstaw do myślenia, że się nie jest w ciązy to po prostu nie myśl o tym, bo jest milion innych przyjemniejszych rzeczy do myślenia :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

mam w takim razie pytanie, co może oznaczać takie krwawienie..
i co to jest tak naprawdę krwawienie cykliczne, bo mało jest o tym ogólnie...co to jest i z czego ono wynika, czego jest objawem..

I w jakim wieku powinno się pójść pierwszy raz do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Witam! W sobote 17 pazdziernika zaczął mi się okres i trwał do 21 pazdziernika i myślałam,że już się skończył,ale wczoraj ze swoim chłopakiem kochałam się i potem jak poszłam siku to poleciała mi krew normalnie okres i teraz mam takie brązową wydzielinę, czy to jest taka końcówka okresu? Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Czasem po dość "ekstramalnej" i silnej penetracji może dojśc do małych uszkodzeń wewnątrz pochwy i może nastąpić krwawienie. Ja pewnego dnia podczas takiego współżycia tez dostałam krwawienia, poszłam do ginekologa , który stwierdzić delikatne zapalenie prawego jajnika i to była przyczyna krwawienia. kazał uprawiać delikatniejszy sex.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...