Skocz do zawartości
Forum

Niezrozumiale zachowanie chlopaka. Prosba o opinie


Gość Kasia94792

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia94792

Oczywiscie szczerą.
Od niedawna pracuje w jednym zakladzie z chlopakiem.
Przez pierwsze dni mojej pracy krecil sie obok ludzi z ktorymi sie zaznajomilam, wiec i obok mnie. Szedl gdzies za mna nie raz i sluchal uwaznie co mowilam do innych . Zagadal kilka razy w mily sposob,pomogl tez z wlasnej inicjatywy ale juz wtedy uciekal gdy patrzylam (nieswiadomie) . przy podaniu czegos kilka razy musnal mnie dlonia.
Z dnia na dzień przestal zagadywac, krecic sie obok ale w sprawach sluzbowych jest mily. Gdy patrze wciaz sie peszy. Nie wie co ma ze soba zrobic. Chodzi w kolko,robi sie czerwony,zmienia miejsce albo ucieka jak ma okazje gdzies przed siebie.
Kiedys szedl z kolegą i on do mnie zagadal . ten prysnal naprzod to az ludzie mowili co mu sie stalo. Byla jeszcze sytuacja dzien wczesniej ze rozmawial ze wspolnym znajomym ktorego ja podwoze i pogonigam tamtego ze ma sie spieszyc a kolege olalam.
Moze to rewanz?
Czy ja mu sie podobam czy jednak nie ? O czym swiadczy jego zachowanie? Patrze na wszystkich,bo lubie a tylko on tak reaguje. Chowa twarz w dlonie gdy zerkam. Ewidentnie sie peszy albo i gorzej. Na przerwie zwykle zajmuje stolik obok,a gdy rozmawia z innymi i ja ide to sie odlacza .
Nie wiem czy z nim porozmawiac ale jak? O czym swiadczy jego zachowanie?juz zdazyl innym oglosic ze patrze na niego-zgasili go tekstem ze juz tak mam ale reakcja die nie zmienila az mi glupio jak musze go unikac omijac wzrokiem zeby znowu nie robil szopki. Czuje sir jak ufo.

Odnośnik do komentarza

No cóz może mu się podobasz. Natomiast pewne jest, ze on Ci się podoba skoro tak dokladnie wiesz czy spojrzal, czy nie spojrzal, czy podszedl, czy odszedl i czy Cię obserwuje czy nie obserwuje.

Jesli Ci się podoba to może z czasem się jakos dogadacie. Może jest lekko niesmialy i troszkę sobie poczekasz na jakis jego bardziej zdecydowany krok. Mowią, ze " co ma wisiec, nie utonie"- zycie samo przyniesie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaautorka

Czy ja wiem. No nie jest zly, nie zaszedl mi za skore ale jako mezczyzna nie podoba mi sie.
Zwrocilam uwage po paru dniach dopiero gdy kilka osob dalo mi to do zrozumienia a czasem naprawde patrzylam nieswiadomie jak nie na niego to na innych. Dopiero po paru dniach zaczelo mi sie w glowie klarowac kim on jest i ze to ta sama osoba ktora chodzila za mna, to on w mig wyczuwa moje spojrzenie ,choc nie przylapalam go na tym by mi sie przypatrywal . kolezanki mowia ze raczej jest smialy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...