Skocz do zawartości
Forum

Jaki lek stosować na zaburzenia emocjonalne u 14-latki?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

A może pytanie trzeba sobie zadać: jak będę funkcjonowala przez całe życie, jak sobie będę z nim radzila jeśli w wieku 14 lat uważam,że mam zaburzenia emocjonalne, które trzeba leczyć pastylkami. Dlaczego nie umiem zrozumieć,że jestem tak młoda i uczę się jeszcze swoich emocji i radzenia sobie z nimi za pomocą własnych myśli, za pomocą rozladowania fizycznego poprzez ruch, gimnastykę czy taniec. Albo tez z emocjami radzę sobie dzięki rozmowie z zaufaną koleżanką z którą wymieniam poglądy na otaczający mnie świat, na codziennośc, na zmartwienia z którymi sobie muszę dac radę.

Siebie i swoją emocjonalnośc trzeba budować a nie zabijać pastylkami lub sztucznie ją wzmacniać.Przemyśl temat, bo jesteś jeszcze zbyt młoda aby tak bezmyslnie się truć.

Dlaczego w mediach, w magazynach dietetycy i lekarze biją na alarm aby jeść żywnosć mniej przetworzoną aby nie nałykać się zbyt dużo konserwantów, wspomagaczy, aby sie po prostu nie truć. A dlaczego nikt nie tłumaczy,że różne psychotropy to tez trucizna dla organizmu? Owszem, dobrze,że sa , bo bywają ludzie tak chorzy,że inaczej może musieliby funkcjonować na oddzialach zamkniętych. Ale dlaczego młodzież tak się rozgląda wokól siebie aby wmocnić swoje doznania jakimiś dopalaczami jakby życie samo z siebie nie było dosc fascynujące ciekawe. Najpierw młodzież często mysli jak sie sztucznie pobudzić a potem jak się sztucznie uspokoić, znormalizować. Dlaczego wydaje im się ,że takie sztuczne życie to lepsze życie. Czy nasze domy są tak ubogie w zainteresowanie się młodymi ludzmi, ze one szukają wokól sztuczności i to ich nakręca?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...