Skocz do zawartości
Forum

Lubię robić bratu przykrość - to normalne?


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ze normalne. W końcu od czegoś się ma brata.

Tyle, ze kiedyś moż brat podrośnie, albo się znudzi Twoim dokuczaniem i może napisze tu na forum- czy to normalne, ze lubię co jakiś czas obić trochę moją siostrę?

I pewnie wtedy tez uznamy, ze to raczej normalne. Po coś w końcu ma się siostrę.

A słyszałas o takiej międzyludzkiej zasadzie "Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe"?

I powinien kiedys Twój brat zacząc stosować zasadę "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".

Odnośnik do komentarza

~ktosiik
Nie wiesz czy to normalne?
A sama wiesz czy jesteś normalna?

Normalna/y czyli jaki? Podaj mi przykład normalnego człowieka. Bo według mnie, normalni ludzie nie istnieją. Każdy człowiek przecież jest inny i każdy ma inne usposobienie.Nawet jeśli załóżmy normalny człowiek to taki, który ma rodzinę, dzieci, dom, chodzi do pracy i wraca codziennie o 16. To i tak już według kowalskiego ten ktoś będzie nienormalny, a chociażby dlatego, że kowalski nie chodzi do pracy, bo uważa, że zarabianie pieniędzy to na przykład prymitywne spędzanie wolnego czasu. Więc nijako ma to się do twoje stwierdzenia, że jej zachowanie może być nienormalne, a chociażby dlatego, że ja uważam że ono jest zupełnie normalne:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...