Skocz do zawartości
Forum

Zdrada w młodym wieku


Gość Chanelka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z chłopakiem prawie dwa lata. Obaj jesteśmy bardzo młodzi (studia). Ostatnio odkryłam, że on cały czas odkąd się spotykamy pisze z "koleżanką" (jest dwa lata młodsza ode mnie, czyli o 4 młodsza od niego).
Nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt że on ewidentnie z nią flirtuje i obgaduje mnie. Od samego początku, gdy się z nim znam! Oczywiście tłumaczył się mówiąc, że to żarty i nie pisał jej tego na serio.
Cytuję, teksty w stylu:
"szkoda że moja nie jest taka, jak ty. Wolałbym ciebie",
"powiedziała, że musi do tego dorosnąć. Żeby 17 latka znała się na tym lepiej niż 19 latka. Mnie to już nudzi" (oczywiście chodziło o seks),
"dla niej dużo to łapanie za dupę i mnie to już drażni",
"ona chciałaby tylko się przytulać i całować. Nawet nie chce mi się do niej jechać"

Gdy teraz to piszę, to aż mi łzy płyną do oczu, ale naprawdę zakochałam się :( Od momentu, gdy to odkryłam minęło już ponad pół roku, a ja wciąż tego nie zaakceptowałam. Myślałam, żeby iść do psychologa i wyrzucić to z siebie.
Chciałabym mu wybaczyć, ale chyba już sobie nie daję rady sama :(

PS to mój pierwszy chłopak... :(

Odnośnik do komentarza

Współczuję.
W takim razie chciałby być z nią czy z Tobą? I jak to jest, że"nie chce mu się do Ciebie jeździć", a jeździ? - Przecież w dzisiejszych czasach nikt nikogo nie zmusza do związku z nikim.

OGROMNE MINUSY dla chłopaka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...