Skocz do zawartości
Forum

On zapadł się pod ziemię


Gość VenusZWawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VenusZWawy

Chlopak mnie olal. Dosłownie.
Widzieliśmy się na 4 randkach. Mówił mi tyle miłych rzeczy, zależało mu przynajmniej tak mi się zdawało.
Umowilismy się we wtorek na weekend. On bardzo dużo pracuje dlatego nasz kontakt nie był zbyt duzy, ale w czwartek gdy zapytałam jak tam idzie i czy piątek lub sobotę ma czas bo ja mam wolne to odpisał " dam znać ".
Tak cisza jest do dziś. Widziałam , że był na fb, na instagramie.
Wkurzylam się. Pod wpływem emocji gdy widziałam, że jest dostępny napisałam mu wczoraj wieczorem " wystarczyło napisać, że nie masz czasu Czy chęci. "

Na to też nie dostałam żadnej odpowiedzi.
Zastanawiam się dlaczego .... że mną jest coś nie tak, czy facet który tak traktuje nie powinien mnie interesować. Zazwyczaj nie dostawalam kosza od facetów, byli wręcz nadmiernie zainteresowani. A tu fajny facet, podobał mi się, układało się i nagle zapadł się pod ziemię.

Odnośnik do komentarza

Wiesz 4 spotkania to jeszcze nie związek. Facet spotykając się z Tobą badal sobie grunt. A może do niego odezwala się jego poprzednia milośc, która mu jeszcze z glowy nie wywietrzała, to nabral wody w usta, bo czekal na rozwój sytuacji z tamtą.

Juz wiesz, ze mile były spotkania Wasze, ale dla niego jestes tylko opcją. Bez sensu się denerwowac i jeszcze mu to okazywac. Jesli facet Ci się podoba i jeszcze kiedyś się odezwie, to jesli w dany dzień nie będziesz miała co robić to możesz opcjonalnie (czyli jakby z nudów) wybrac się z nim do kina czy na spacer. Tyle, ze nie masz co o nim powaznie myslec, bo u niego w głowie jak widac Ty jestes tylko opcją.

I to chyba dobrze, ze do tej pory to faceci za Tobą biegali. Znalazl się taki, ktory Cię wyhaczyl, i zrobilas na nim miłe wrażenie, ale go na amen nie zauroczylas.Czyli bilans życiowy i tak masz pozytywny. Co mają powiedziec te dziewczyny, które dużo częściej bywają tylko opcją?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...