Skocz do zawartości
Forum

Coraz gorzej


Gość Malalenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem osobą która wszystkim się przejmuje. Nie potrafię nad tym zapanować. Wydaje mi się że z każdym dniem jest coraz gorzej. Idąc do szkoły po dziecko stresuję się że wychowawczyni zaczepi mnie i będzie miała uwagi. Boję się odzywać do ludzi żeby później nie żałować że powiedziałam coś co mogło być odebrane źle. Później myślę o tym przez caly dzień. Nie potrafię nad tym zapanować. Ostatnie lata to ciągłe życie w stresie. Choroba mojego ojca, choroba teścia. Czuję się jakbym żyła na tykajacej bombie. Do tego dochodza klopoty syna w szkole. Zawsze mialam niska samoocenę. Może przez trudne dzieciństwo, sama nie wiem. Proszę doradzcie mi czy uadanie się z takimi problemami do psychologa coś da. Każdy dzień kończę płaczem.

Odnośnik do komentarza

Da,. spokojnie.

Posiadasz problemy dnia codziennego tylko pewnie czas pogłębiała pewnego rodzaju wytrącanie pewnego zrozumienia o tak to nazwę.
Najlepiej iść do psychiatry i wyłożyć temat. Dodatkowo jesień krótkie dni , szkoła ogólne to zjazd systemu wiem coś o tym. Zamiast uczyć wspierać to uczą rodziców jak uczyć dzieci a oni herbata , kawa. Spokojnie to taki okres każdy na jakimś etapie życia go przechodzi. Będzie dobrze , zajmij się dzieciakiem spędzaj z nim więcej czasu staraj się trochę być koleżanką nie tylko matką . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...