Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki


Gość lolaaa13

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie każdemu dokuczają takie lub inne dolegliwości, czasem ledwo zauważalne, ale jak zaczynasz za bardzo wsłuchiwać się w swój organizm a i jeszcze masz wątpliwości jak w tym przypadku związane z ciąża to już w ogóle zaczynasz ukierunkowywać wszystko na te tory. Dlatego należy nie myśleć o tym i nie wsłuchiwać się w swoje ciało, czyli trzeba czymś zająć i myśli i ręcę, albo po prostu sprawdzić poprzez badania i/lub wizytę u lekarza, jaki jest stan faktyczny, aby łatwiej przemówić do swojego rozsądku.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatni raz mialam miesiaczke 4.10.2012, uprawialam seks 21.10., byl to przedostatni dzien plodny, byl to seks z zabezpieczniem, teraz jest 03.11.2012 , a okresu nadal nie mam , jestem bardzo zestresowana , cykle miesiaczkowe mam co 28-30 dni. POMOCY. Czy seks może przesunąc cykl miesiączkowy ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiaczke mialam 4.10.2012 , cykle mam ok 28-30 dni dzis jest 4.11.2012 nadal jej nie ma. Mam mozne bole w prawym jajniku/podbrzuszu.Mam wrazliwe piersi. Wspolzylam 21.10.2012. z zabezpieczeniem, nic sie nie stalo, bylo bezpiecznie. Co moze byc przyczyna spoznienia miesiączki? prosze o szybko odpowiedz.dodam ze mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...