Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie po śmierci taty?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

co mam zrobić jak nie daje rady po śmierci taty? od jego śmierci minęło już 5 lat ja i moja starsza siostra bardzo to przeżyłyśmy moja siostra juz sie pogodziła ja nie co noc płacze tata dużo pił były kłótnie w domu ale nigdy nie odważył się podnieść ręki na mnie na moją siostrę czy na mamę dobrze to pamiętam jak jechałam na wieś mama zadzwoniła do babci powiedziała że tata nie żyje..załamałam się miałam wtedy 9 lat juz wiedziałam o co chodzi co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Masz pomyśleć, że masz 14 lat i życie przed sobą.Nie wyliczając tacie Twojemu lat pożył sobie na tym świecie dłużej,trochę starał się bawić.(wódeczka) a Ty zadręczasz się jego odejściem.Zastanow się dlaczego tak jest.Brakuje Ci bliskiej osoby mama,siostra, babcia to za mało wg Ciebie i poplakujesz za ojcem.Wymyslilas sobie że jakby on jeszcze żył, to wszystko byłoby łatwiejsze.Moze byłoby a może nie.Skoro pił, to awantury byłyby dalej.Trzeba modlić się serdecznie za duszę taty.aby jemu tam w zaświatach wszystko ułożyło się dobrze.A ponadto pomyśl,może on stamtąd czuwa nad Waszą rodziną

Po takim długim czasie nie ma co już płakać tylko trzeba się dobrze zająć swoim życiem, aby on tam w zaświatach mógł być z Ciebie dumnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...