Skocz do zawartości
Forum

Jak nauczyć się czerpać radość z życia?


Gość z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem 21letnią kobietą i niestety strachliwą i stresującą się. Czuję, że mam gdzieś w środku taką niepewność... Nie potrafię czerpać z życia tyle co ludzie, którzy mnie otaczają (naprawdę są wspaniali). Wciąż zastanawiam się czy coś co zrobiłam, pomyślałam, powiedziałam jest w 100% dobrze, nie potrafię wyluzować się do danej sytuacji, boję się konsekwencji, może nawet reakcji ze strony otoczenia... Ciągle zastanawiam się czy to co teraz robię w życiu (studia) to odpowiedni wybór... stresują mnie konwersatoria już na samym początku studiowania, a co w sytuacji gdy pojawi się sesja??? Może to nie dla mnie? Stres mam ukryty gdzieś w sobie, pomimo płaczu nie wyrzucam go z siebie, nadal we mnie tkwi... Jak żyć i co robić?

Odnośnik do komentarza

Wiesz.kazdy ma w sobie jakąś dozę niepewności.Inaczej swoim zadufaniem w siebie 'zabilby' wszystkich wokół.Jednoczesnie każdy musi w sobie wypracować własne poczucie wartości.zeby umieć podejmować decyzje i umieć potem przy tych decyzjach trwać.Czas studiów to czas intelektualnego dojrzewania i właśnie nabierania pewności siebie.

O ile nie będziesz rozdmuchiwala w sobie tego elementu niepewności to pewnie wszystko będzie Ci się układać po Twojej mysli

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dużo radości mogą nam sprawić osoby, które mamy obok siebie. Oczywiście również my możemy komuś poprawić humor czy też zmotywować do działania. Tutaj https://kobiecystyl.pl/zyczenia-milej-niedzieli-najlepsze-wierszyki-obrazki-i-gify/ macie namiar na stronę, gdzie znajdziecie wiele różnych propozycji, jeśli chodzi o życzenia na niedzielę czy też różne obrazki i wierszyki. Warto z nich skorzystać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...