Skocz do zawartości
Forum

Nieźle się spasłem


Gość zrzucamsadło

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrzucamsadło

Cześć mam 17 lat.
2 lata temu schudłem i ważyłem 62 kg przy wzroście 172, ale później w ciągu roku przytyłem do jakiś 78. Wszystko z mojej winy, bo nie jestem chory, tylko jadłem często fast-foody, słodycze i się mało ruszałem. W zasadzie nie przeszedłem wtedy na dietę i znowu mi się przytyło. teraz mam 182 i waże 88 kg. Nie jestem otyły, ale boczki się wylewają ze spodni, a dziewczyna mówi, że wstyd, że chłopak ma takie sadełko i mam się jak najszybciej wziąć za siebie, także wypada troszkę zrzucić. Co polecacie, żeby szybko się udało?

Odnośnik do komentarza

Szybko nie oznacza dobrze.. Kluczowymi aspektami w kwestii pracy nad sylwetką jest przede wszystkim balans. Żywienie powinny być sumiennie przemyślane. Przede wszystkim, musi gwarantować Ci dobre samopoczucie, ale to nie wszystko. Należy zadbać o systematyczne spożywanie posiłków, które nie będą przetworzone. Sama doskonale wiem z własnego doświadczenia, jak łatwo bez pomocy specjalisty można zbłądzić i popadać ze skrajności w skrajność. Zamiast tego, mogę zaproponować Ci dietetyków, których sama sprawdziłam i mają naprawdę zdrowe podejście do diety - https://dietakalibra.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...