Skocz do zawartości
Forum

Żele do higieny intymnej


Gość MajkaM

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno rozpoczęłam współżycie z chłopakiem. moja kolezanka powiedziała mi, ze dobrze jest myć się żelem do higieny intymnej tak samo chłopak powinien mieć taki żel. Ale ja nigdy tego nie stosowałam widziałam wiele róznych produktów i nie wiem na który się zdecydować, czym się kierowac przy wyborze? Poza tym, czy dla mężczyzn sa specjalne żele for men czy moga używać tych samych co kobieta??

Odnośnik do komentarza

wiesz jak dla mnie to nie ma różnicy, czy stosuje się ten sam żel czy nie. Żele do higieny intymnej są bardzo dobre i z całego serca ci je polecam. Tylko jak będziesz kupowała to kup taki, który nie jest perfumowany i ma ph ok 5. Nie kupuj tych co mają jakieś ładne kolory i piękne zapachy, bo moga uczulać i podrażniać delikatną śluzówkę.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak moja poprzedniczka, ja także polecam Ci jak najbardziej żele do higieny intymnej. Jest ich wiele do wyboru. Ja używam kremowego żelu ochronnego z pałeczkami kwasu mlekowego ze względu na alergię, przez którą moja błona śluzowa w okolicach intymnych szybko się wysusza. Niestety w moim przypadku wystarczy, że wyjadę i mam kontakt z inną wodą (np. bardziej chlorowaną) niż u mnie w domu, i dochodzi wtedy do pękania śluzówki... Musisz sama dokonać wyboru. Najlepiej znasz swoje ciało. Jeśli nie masz większych problemów z okolicami intymnymi myślę, że możesz kupić sobie jakiś nawilżający żel kremowy.
Jeśli chodzi o cenę, to za żel 500ml zapłacisz około 9zł, także jest to (według mnie) bardzo dobra cena, bo żelu starcza na długo :)
A jeśli chodzi o żele intymne dla mężczyzn to też takie są.

Odnośnik do komentarza

ja też używam takie z pałeczkami kwasu mlekowego i jestem bardzo zadowolona. Nie wysusza i czuję się świeżo. Nigdzie się bez niego nie ruszam. Co do męskich żeli to uważam, że faceci też mogą używać tych samych żeli co kobiety. Nic im się nie stanie od tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...