Skocz do zawartości
Forum

Styl emo, gothic, cybergoth i pin up girl


Gość MajkaM

Rekomendowane odpowiedzi

tylko pin up girl jest ok, ale nie nadaje się raczej do chodzenia na co dzień, bo jak sama nazwa mówi - pin up girls, to dziewczyny z plakatu, najczęściej roznegliżowane, mocno umalowane (czerwona szminka bardzo rzuca się w oczy) itd. Oczywiście można stworzyć z tego bardziej delikatną wersję, która nadaje się do chodzenia na co dzień. A co do emo, to jest raczej styl życia niż styl ubierania się :)

Odnośnik do komentarza

ale to też zależy. Bo np śmiać mi sie chce jak widzę nastolatkę z czarnymi ustami, jakimiś dziwnymi kreskami na oczach. To jest trochę śmieszne. Co innego kiedy to są przebrania np na castel party. Tam już są dopracowani i to podziwiam ich orginalność i podejście do tematu...

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza
Gość KathiGoth

Nie obrażaj Gothek, nic o nich nie wiesz, a się wypowiadasz. A otóż to, że WCALE nie wydaje nam się, że jesteśmy czarownicami. Bardziej wzorujemy się na wampirach i duchach. Jak jeszcze raz obrazisz jakąkolwiek Gothkę, to mnie popamiętasz!

Odnośnik do komentarza

no to nie wiem co gorsze wzorowanie się na czarownicach czy na wampirach i duchach? sorry ale przegięcie w każdą ze stron jest złe. nie bardzo rozumiem pisanie przez th, myślisz, że będziesz bardziej mroczna i bardzie wampirza.... hello oprzytomnij, ja rozumiem lubić muzykę gotycką i ubierać na czarno i w powłóczyste szaty. Ale bez przesady... Jeszcze należy się zastanowić co rozumiesz przez muzykę gotycką, bo Him muzyka gotycka nie jest.
Po za tym co zrobisz jak ktoś obrazi Gotów? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

nie wiedziałam ze goci byli wampirami myslalam ze kultura gotycka to upodobanie do ruin, zamknów, sredniowiecza, śmierć, duchy itd, a ot ze stawiasz znak rownosci pomiedzy gotkami a wampirkami swiadcyz o tym ze jestes 15 latka ktora przeczytala zmierzch i jest tak mroczna ze jak idzie ulica to gasna latarnie, dorosnij troche, mentalnie ofc

Odnośnik do komentarza

Muzyka nie ma nic do stylu ubierania się, bo co ma jedno wspólnego z drugim. Czy np aby słuchać metalu czy punk trzeba się tak ubierać, nobi gdzie to jest napisane. Czy koniecznie trzeba manifestować to jakiej muzyki się słucha, czy to nie jest tak że muzyka jest jedna i jedny podział jaki można zastosować to taki że może być albo dobra albo zła i to jest podział bardzo sugestywny. To jak się ubieramy to bardzie powinno wypływać z tego jak się czujemy, jaki w danej chwili mamy nastrój a nie bo ja lubię hip hop to będę nosił koszulki JP.

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

no to fakt. Kiedyś miałam taką sytację. Przechodzę koło własnie takie dresa, który miał słuchawki w uszach. Idę i słyszę że ocś tam mu gra, jakie było moje zdziwienie kiedy usłyszałam In Flames. mine musiałam mieć nie złą bo ten dres tylko się uśmiechnął i poszedł dalej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...