Skocz do zawartości
Forum

Jak porozumieć się ze współlokatorami?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mieszkam z kolegami chłopaka aktualnie on jest w ostatniej klasie i za rok planuje przeprowadzkę do nas. Ja chciałabym mieszkać sama z nim, ponieważ mam już dość zachowania jego kolegów tj. nie sprzątają po sobie , brudne naczynia potrafią stać tydzień jak nie dłużej, całe dnie spędzają w pokojach grając w gry, jeżeli ja posprzątam jakąś część wspólną nie dbają o to, żeby coś zrobili trzeba się upominać jak do małych dzieci po prostu mam tego dosyć. Mój chłopak uważa że należy porozmawiać z nimi na ten temat ale on nie rozumie tego już próbowałam i to nie skutkuje. Dla dobra naszego związku uważam że powinniśmy zamieszkać sami w ten sposób chciałabym uniknąć niechcianych kłótni spowodowanych przez znajomych.

Odnośnik do komentarza

Twój chłopak będzie miał mniej dobrych rad dla Ciebie jak po prostu to jemu zaproponujesz aby posprzatal wspólne powierzchnie. Jak za chwile znow bedą brudne i nikt ich nie będzie szanowal to prawie pewne, ze Twoj chłopak z buzią wparuje do swoich kolegow i zarządzi grafik dyzurow.

Pomysl na mieszkanie tylko we dwoje wspaniały. Pytanie czy nie jestescie ograniczeni jakos swoją umową dotychczasową i czy macie dosc pieniedzy aby samodzielnie np wynajmowac kawalerkę. Zazwyczaj są droższe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...