Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki przy stosowaniu sterydów na stawy


mania

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc bo nie wiem co robić. 31 sierpnia powinnam dostać miesiączkę, lecz nie dostałam 3 września robiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Co ważne od 18 sierpnia zaczęłam zażywać sterydy na stawy jest to lek o nazwie M*******. Czytałam,że on może wpływać na miesiączkę ale nie wiem czy po tak krótkim stosowaniu. Z mężem stosujemy prezerwatywy i zawsze sprawdzam czy nie pękła jednak nie jestem na 100% pewny czy raz w tym miesiącu nie kochaliśmy się bez ale oczywiście nie do końca. Dlatego mimo że test wyszedł negatywnie mam pewne obawy bo bardzo często oddaję mocz i czuję parcie w pęcherzy jakbym miała jakiś balon. Co robić boję się bo te tabletki mogłyby bardzo źle wpłynąć na rozwój płodu. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Test ciążowy robi się kilka dni od podejrzenia zapłodnienia jesli kochalas sie na poczatku sierpnia a zrobila go teraz to jego wynik nie jest prawdziwy, bo juz z pozno na test. Jesli kochalas sie bez zabezpieczenia, to mozesz byc w ciazy, dlatego na Twoim miejsu udałabym sie do ginekologa, aby potwierdził bądź zaprzeczył ciąży i narazie nie beirz tych sterydów skoro podejrzewasz ciążę, bo mogą zagrażać dziecku. Wstrzymaj się kilka dni i idź jak najszybciej do ginekologa, żeby mieć czarno na białym. Bo sterydy opóźniają miesiączkę to fakt, ale jeśli czujesz dolegliwości, które wynikają z ciąży, to nie ma co ryzykować!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Hejka ! Długo się nie odzywałam, bo mój problem się rozwiał. Zrobiłam drugi raz test i też wyszedł negatywnie a po 2 tygodniach spóźnienia miesiączka wystąpiła. Spytałam się mojej pani doktor i powiedziała że to skutek brania tych leków. Ja już teraz zmniejszam dawki i w listopadzie kończę kuracje. Powiem wam, że mam teraz osłabiony organizm i często się przeziębiam masakra. Źle wpływają na mój organizm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...