Skocz do zawartości
Forum

Czy można odtworzyć błonę dziewiczą?


Gość Pimpka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość operacyjnego utworzenia błony dziewiczej. Słyszałam, że wykonuje się takie operacje prywatnie.I czy w ogóle jest coś takiego jak ginekologia estetyczna, bo chciałabym coś poprawić sobie tam na dole. Bardzo mi zależy na tym?

Odnośnik do komentarza

No jasne, że mozna sobie operacyjnie przywrócić błonę. Tylko po co? Mozna też sobie zoperować każdy kawałek w okolicach intymnych. Jak z Ciebie taka estetka to może zainteresuje Cię równiez fakt, że istnieja kosmetyki do okolic intymnych i nie mam tu na myśli płynów do higieny, ale kosmetyki kolorowe do makijażu!

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

jasne, chyba wypadek z didlusiem w łazience. Jaki wypadek zrywa błone dziewiczą? Prosze Was... no chybaże jakaś dziewczyna była dziewicą i była zgwałcona to ok, rozumiem, ze chce odtworzyć błone dziewiczą, ale przecież jakby nie było, juz ma to za sobą, nie można cofnąć czasu, chyba ze sie chce udawac przed facetem, ze jest pierwszym

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

ja dla mnie to takie operacje powinny być wykonywane tylko w bardzo szczególnych przypadkach. Bo pomijając te szczególne okoliczności to operacje odtworzenia błony dziewiczej są fanaberią, kobiet, które nie były wstanie myśleć wcześniej. Przykre, że kobiety wolą wydać kupę kasy tylko po to by oszukać swojego nowego partnera.

Odnośnik do komentarza

Ale po co odtwarzać? Przecież błona dziewicza to tylko proiblem. jak pękła w wyniku wypadku to tylko trzeba się cieszyć, że się jej pozbyło. No bo czy ona coś daje kobiecie? Jakies plusy? Prtzecież jej przerbijanie podczas stosunku zazwyczaj boli, to po co ja odtwarzać, żeby znowu bolało? Nie kumam.

Odnośnik do komentarza

Czytałam, że nie można zrekonstruowac błony, że lekarz może tylko kawałek śluzuwki lekko przyszyć, żeby wywołać krwawienie podczas stosunku, bo to tylko o to chodzi. Jak dla mnie to wszystko ściema i właśnie ciekawe ile za inkasują lekarze.

Odnośnik do komentarza

Chyba nowozdziewiczona :) Co do kosmetyków to kilka dawno temu czytałam o tym w jakiejś mądrej gazecie, typu Comsopolitan. O szmince do warg akurat nie pisali, ale niezły pomysł :D pisali o różu z tego co pamiętam, że nakłada się aby wyrównać koloryt miejsc intymnych i żeby skóra wydawała się aksamitna. Ciekawa jestem czy takie kosmetyki naprawdę ktoś kupuje. Może prostytutki?

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...