Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pociągają mnie dominujące kobiety ale


Gość gerse

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zarazem nie lubię dominować i szybko tracę zainteresowanie, jeśli kobieta nie potrafi podjąć inicjatywy. Co więcej, bardzo seksownym jest dla mnie, jak kobieta narzeka na zbyt niskie męskie libido i gdy próbuje mnie "rozkręcić". Ale, choć mnie to strasznie, mówiąc kolokwialnie, kręci, mam z tego powodu drobny kompleks męskości, chociaż z zasady jestem za równouprawnieniem. Czy z moim podejściem jest szansa stworzyć związek z kobietą dominującą, która zarazem nie będzie mnie postrzegała jako mało męskiego?

Odnośnik do komentarza

Dostrzegam u Pana ambiwalentne dążenia. Z jednej strony pociągają Pana dominujące kobiety, wykazujące inicjatywę, a z drugiej strony tego typu zachowania przejawiane przez kobietę interpretuje Pan jako swego rodzaju powód do poczucia bycia gorszym, mniej męskim. Może Pan stworzyć udany związek z dominującą kobietą, charyzmatyczną, z charakterem, ale czy sam fakt jej dominacji nad Panem nie będzie wzbudzał w Panu poczucia niższości? To już pytanie do Pana. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

O ile się orientuję to kobiety określane jako tzw. dominujące wykorzystują swoje naturalne zdolności przywódcze do sprawowania władzy nad silnymi mężczyznami, z charakterem, nie nad wymoczkami, bo wymoczki z kompleksami nie stanowią dla nich obiektu pożądania, nie ta liga. Sadomasochizm jest natomiast perwersją wokół której zakwitł seksbiznes jak algi latem w Bałtyku i pochłania on pieniądze uzależnionych od seksu mężczyzn, wydających krocie na prostytutki rekrutujące się spośród socjopatek. Mężczyzn, którzy paradoksalnie nie mają charakteru przyciągającego kobiety o osobowości liderów- bo w gruncie rzeczy o tym jest mowa. Stąd moja ocena prawdopodobieństwa dla tego przypadku.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...