Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Moje problemy mnie przerastają


Rekomendowane odpowiedzi

Może to i codzienne problemy np.: kłótnia z mamą lub przyjaciółką, znów dostałam złą ocenę w szkole. I jeszcze te uczucia które mówią że nie jestem potrzebna nikomu, że na nikomu na mnie nie zależ myślę nawet że moi przyjaciele bądź znajomi zadają się ze mną dla beki. Wiem że to nie są jakieś duże odczucia bądź problemy ale nie daje sobie rady żeby je pokonać...
Może mam takie uczucia i problemy przez to że miałam depresję i mogę mieć nawrót ale oby nie nie chcę mieć znów depresji bo to nie jest fajne kiedyś jak miałam depresję myślałam że to tylko wiek dorastania ale jednak to była depresja boję się tego uczucia jak dowiaduję się że mam nawrot choroby (depresja). Nie wiem co mam już robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli wcześniej zdiagnozowano u Ciebie zaburzenia depresyjne, to oczywiście istnieje możliwość, że choroba powróciła. Jeśli czujesz się gorzej, jest Ci źle, nic Cię nie cieszy, trudno Ci się porozumieć z bliskimi, rozważ skorzystanie z pomocy psychologa albo pedagoga w szkole. Warto też porozmawiać o swoich słabościach z kimś, komu ufasz - może z mamą, tatą, babcią? Pamiętaj, by nie zostać ze swoimi problemami sama. Wokół Ciebie naprawdę są osoby, które chcą Ci pomóc. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku, jeśli czujesz, że jest gorzej. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys, jakaś chandra, która szybko przejdzie. Niemniej jednak nie bagatelizuj swoich objawów i poproś o wsparcie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...