Skocz do zawartości
Forum

zwyrodnienie stawów


Rekomendowane odpowiedzi

Zwyrodnienie stawów może być bardzo dokuczliwe. Ostatnio czytałam, że na dolegliwości bólowe związane ze zwyrodnieniem stawów dobrze działa wibroterapia https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie . Taką terapię można wykonac w domu przy użyciu maty wibrującej. To szybki i bezpieczny sposób na polepszenie samopoczucia.

Odnośnik do komentarza

Jestem zawodową baletnicą. Tańczę od lat przedszkolnych i zawsze wychodziło mi to świetnie. Trenowanie baletu nie jest łatwe. Wiąże się z urazami, wieloma kontuzjami. Ból zazwyczaj ustępował, może działała w tym też co nieco psychika- nie widziałam możliwości, żeby chociaż na chwile przestać tańczyć. Jednak nie można uniknąć nieuniknionego. Nie pogłębiając się w szczegóły, doszło do zwyrodnienia stawów skokowych. Tym razem ból nie niknął. Zdecydowałam się na leczenie osoczem bogatopyłkowym- podobno gwarantuje to najszybszy powrót do zdrowia, jest to seria zastrzyków. Jestem wdzięczna profesorowi Tomaszewskiemu z Uniestetica, który przeprowadzał leczenie. To on doradził mi tę opcję, która okazała się niezwykle skuteczna. Nie musiałam na długo rezygnować z mojej pasj, a w tym pracy. W Polsce powinno być więcej takich profesjonalistów, którzy potrafią służyć radą i wykonywać odpowiednio swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...