Skocz do zawartości
Forum

Czy facet zmieni zdanie i sam się odezwie?


Rekomendowane odpowiedzi

Poznalam faceta na tinderze, akurat czekałam z nudów na samolot z Londynu do polski byłam na wakacjach u kuzyna i uruchomiłam aplikacje i zaczęłam pisać z Adamem. To był maj. Wróciłam do polski i codziennie pisaliśmy wymieniliśmy się numerami telefonów zaprosiliśmy do fb, instagram itp. Nie dzwonilismy bo ja nie potrafię mówić po angielsku. Korzystałam tylko translator Google, który nie zawsze wylapal kontekst tego co chciałam przekazać. Zawsze starałam się to poprawić i zawsze mówił że to nie problem. Zacząłem pilnie uczyć się angielskiego i naszla mnie myśl że może przeprowadze się do Londynu i będę mogła się pierwszy raz z nim spotkać. On był bardzo szczęśliwy powiedział że będzie mi we wszystkim pomagał uczył angielskiego itp no jak w bajce!!! Miałam kuzyna w londynie więc nie chciałam być zależna tylko od Adama. Okazało się że kuzyn wraca do polski więc wszystkiego musiałam szukać w internecie, praca, mieszkanie itp. Więc pod koniec czerwca przyjechalam do Londynu Adam odebrał mnie z lotniska i odwiozl do mojego nowego mieszkania. Następnego dnia zabrał mnie na romantyczna kolacja i najważszego budynku w londynie szampan itp. Później pojechaliśmy do niego ale do niczego nie doszło. Później znalazłam pracę i wszystko układało się jak w bajce. Spotykaliśmy się staliśmy że sobą i myślałam że jesteśmy parą. Do czasu jego urodzin bo nie chciał się że mną spotkać, napisał że będzie o 21( zrobiłam tort) po czym o 21 napisał że nie przyjedzie, że dopiero jutro może i też go nie było. Później zaprosił mnie na kolacje i bardzo było mu głupio że miał zły dzień itp, później zabrał mnie na piknik. Cały czas narzekał na pracę że ludzie dzwonią wzywają go itp że nie jest sobą że jest nie szczęśliwy ja próbowałam mu pomóc ale on bardziej się oddałam powiedział że powinnam znaleźć lepszego faceta że to nie jest odpowiedni czas itp. Spotkaliśmy się oddał mi swoje rzeczy powiedział że za wszystko przeprasza i musimy to zakończyć. Zapytałam dlaczego? Powiedział że napisałam mu ze ja chcę komlementow i że go ja nie obchodze tylko nie to miałam na myśli ale korzystałam z tłumacz Google więc faktycznie mógł tak pomyśleć. Powiedział że jest w nie odpowiednim momencie że będzie lepiej jak znajdę lepszego faceta i to nie w porządku wobec mnie ze możemy się spotykać tylko w jeden dzień w tygodniu a on nie chce robić mi nadzieji i grać moimi uczuciami. Moje pytanie brzmi czy on się odezwie i po jakim czasie mogę ją się odezwać?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...