Skocz do zawartości
Forum

Była koleżanka , kłótnia


Gość IFD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
2 lata temu poznałem dziewczynę, fajna, kilka razy sie spotkaliśmy - 2 razy. To było zaraz jak zerwałem z moją byłą, oczywiście była nachodziła, skłóciła nas, dzwoniła, szantażowała. I ta koleżanka kazała mi wybierać, ja powiedziałem jej że wybieram byłą (co było dla mnie błędem) , szybko z nią zerwałem , zablokowałem. A koleżanka, się już nie odzywała. raz mnie zaprosiła, ale powiedziałem że nie chcę , miałem wtedy duże wyrzuty sumienia. Po półtora roku, odezwałem się do niej, ale miała już chłopaka, powiedziała że tak się stało i trudno. Nie odzywałem się do niej, po czym po 3 latach napisałem do niej powiedziała że ma chłopaka, i czy chce mieć z nią kontakt, jako przyjaciel , zgodziłem się . Mówiła że nie ma znajomych i z kim wyjść na kawę, zapoznałem ją z moimi znajomymi (i to był mój błąd). Potem umówiliśmy się na spotkanie,po czym kilka tygodni później nagle nie mogłem się pogodzić że ma chłopaka, powiedziałem jej co leży na moim sercu i do tej pory się nie odzywa. Dać sobie z nią spokój?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...