Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak pozbyć się natrętnych myśli?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy w mojej glowie ciągle pojawiają się natrętne myśli, z którymi nie umiem sobie poradzić. Mam chłopaka, którego bardzo kocham a mimo to potrafie życzyć mu śmierci, myśleć, że go nie kocham, że jestem z nim tylko by go wykorzystać. Nieważne jaką decyzję podjełabym w danej sytuacji zawsze zaczynam sobie wmawiać, że mam jakiś zły motyw. Czuję się tak jakby w mojej glowie byla druga osoba, jestem przez to zagubiona i nie wiem kiedy jestem soba a kiedy nie. Moje natrętne myśli zawsze sa bardzo odmienne od tego jak uważam naprawde i najczęściej dotyczą mojego chlopaka, czyli osoby na ktorej mi najbardziej zależy. Miesza mi sie to wszystko, nie wiem co czuje i co myślę naprawde i boje sie, że jestem zlym czlowiekiem. Nie wiem co mam robić, pomocy.

Odnośnik do komentarza

Autorko, doskonale cię rozumiem. Miałem takie myśli od urodzenia, jest to ciężkie. Idź do psychiatry, na to są leki które pomogą. Samo ci to nie przejdzie. Ja jestem katolikiem i miałem myśli bluźniercze. Nie radziłem sobie z tym. Najczęściej dotykają one ważnych dla nas rzeczy. Brałem leki, pomogło. Też idź . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...