Skocz do zawartości
Forum

Podświadoma obawa czy prawda?


Gość Niepewność7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepewność7

Od dwóch miesięcy jestem w związku ze sporo starszym mężczyzną w trakcie przejść. Jego poprzednie relacje były dalekie od typowych. Zarówno pierwsza jak i druga żona bardzo cenią sobie komfortowe życie, nierzadko kosztem innych.
Z mojej strony to dopiero druga relacja damsko-męska więc niewiele jestem biegła w tej dziedzinie. Z poprzednim partnerem rozstaliśmy się w zgodzie aczkolwiek nie utrzymujemy kontaktu, miała to być przelotna znajomość. Niestety bardzo mi to utkwiło w pamięci w związku z czym mam w tej chwili duże wątpliwości.
Z obecnym partnerem jestem bardzo szczęśliwa, czerpię dużą radość z seksu czego nie było w poprzedniej relacji. Przedstawia mnie swoim dobrym znajomym, gdy ja okażę czułość wówczas i on ją okazuje, trzyma mnie często za rękę, wyznaje miłość, otwarcie mówi o planach na przyszłość.
Jednak wystarczyło że przyjechałam do rodzinnego domu i nic nie napisał na dobranoc ani nie odpisał na wiadomość by wątpliwości się ujawniły. Jednak mimo takiej sytuacji staram się myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

"Jego poprzednie relacje były dalekie od typowych"- ciekawe i niepokojące zdanie. Facet je bil? Uprawali sadomasochizm? Co masz na myśli pisząc tak?

"Zarówno pierwsza jak i druga żona bardzo cenią sobie komfortowe życie, nierzadko kosztem innych."- uważaj ewidentna opinia byłego męża, który usiłuje się przedstawić w sytuacji wykorzystanego, niedopieszczonego, niezadbanego- żeby mieć prawo tak napisać powinnas miec szansę pogadania o tej sprawie z kazdą jego bylą. Oczywiście nierealne i niepotrzebne, ale nie hoduj w sobie tej opinii, bo to ewidentny makaron nawijany na Twoje uszy wobec natrętnie nasuwającego się pytania- dwie żony i to takie złe wykorzystywaczki, czy może ich mąz jednak ma takie wady, ze trudno z nim iść przez życie, mimo, ze jak on twierdzi zapewniał im komfort finansowy? Masz pełne prawo w tej sytuacji zastanawiać się- skoro on, facet dający duży komfort finansowy swoim kobietom, to czemu one takie głupie i tak prowadzą z nim znajomość, ze malżeństwo jednak pada i rozwiązuje się poprzez rozwód. Przecież wygodna kobieta, która dorwała się do zaradnego faceta i podniosla sobie wyrażnie standard życia nie powinna odpuscić tej sytuacji- skoro jednak rozwody wchodzą w grę to jednak cena komfortu finansowego jaką trzeba płacić jest tak wysoka, ze spokojnie odpuszczają gościa i jego zasobnośc.

Jestes niespokojna, bo jednak głowkujesz a może był nielojalny i zmieniałł kobiety jak rękawiczki, bo " jestem w związku ze sporo starszym mężczyzną w trakcie przejść " i teraz pewnie jeszcze nie unormował sprawy swojego drugiego małżeństwa a juz Ty jestes z nim w związku. Czyli on nie jest wobec drugiej żony w porządku.

Twoje życie i masz prawo sobie je układać jak chcesz. Facet sporo starszy a nic nie piszesz czy ma dzieci i ile. Jesli nie ma dzieci to i Ty z nim tych dzieci pewnie nie będziesz miała, bo ma w tej kwestii jakąs wadę. Jesli ma dzieci, to zawsze te dzieci ( nawet jesli są juz duze czy dorosławe) będą jakimś problemem w Waszym życiu. Jeśli małe to z jego funduszy będą szły pieniądze na alimenty a i jakaś jego uwaga i czas wolny powinien być im poświęcony (w konkurencji do ewentualnych Waszych przyszłych dzieci). Jesli są duże to czasem ich sądy czy opinie mogą być ważniejsze niż sądy jego byłych. Możesz być nieakceptowana przez nie i może się okazać, ze byłe żony to żaden problem- problemem będzie zachowanie i opinie tych dzieci, które może trudno będzie Ci przeskoczyć.

Ogólnie młoda krew ( młoda gąska) zauroczyła starego capa, który tokuje i jak juz będzie pewien swego, to wyciągnie cały arsenał środków, które stosował w poprzednich małżeństwach a te malżeństwa jakoś nie przetrwały.

Jeśli jestes młoda, to nie lepiej poszukac sobie rówieśnika nie doświadczonego tak  życiowo jak ten pan?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...