Skocz do zawartości
Forum

4-letnie modelki


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widziałam zdjęcia 4 letnich modelek z doczepianymi lokami, soczewkami, sztucznymi rzesami i piersiami. Co o tym sądzicie? Gdybyście mieli wyjątkowo ładną córkę chcielibyście aby brała udział w konkursie małej miss? Czy to droga do sukcesu modelki czy leczenie kompleksow matek? Ja przyznam szczerze, ze dziewczynki sa sliczne, ale nie chcialabym robic ze swojej corki lalki, a do tego zakladac jej piersi i doczepiac wlosy bo to moze ja zniecheciec do wkroczenia w okres doroslosci. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest chore. Bo tu nie chodzi o piekno tych dziewczynek, tylko która ma droższą sukienke, więcej makijazu i sztucznych włosów. Te dzieci nawet nie wiedza o co w tym wszystkim chodzi - to matki maja jakies niespełnione marzenia i wykorzystują swoje dzieci. To jest bardzo przykre. Niszczą tym dzieciom życie, bo rujnuja im psychikę każąc od małego skupiac się na wyglądzie zewnętrznym i tym co sztuczne.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to te biedne dziewczynki są objawem niespełnionych ambicji matek. Matki albo były albo chciały zostać modelkami lub misskami ale im nie wyszło to teraz pchają tam swoje dzieci. Te dziewczynki często nie chcą brać w tym udziału i wolałby pobawić się z rówieśnikami a nie robić dziobków do aparatu. Dla mnie to powinni tego kategorycznie zabronić, bo to szkodzi dzieciom i mąci im w głowach. Zabiera się im dzieciństwo tylko dlatego że rodzice sobie ubzdurali że ich dziecko ma być piękne i sławne. Potem takie dzieci mają problemy z samoakceptacja i chcą za wszelką cenę dorównać i zasłużyć na pochwałę rodziców.

Odnośnik do komentarza

Powinni nakręcić program jak układa się życie nastolatek i później takich dziewczyn, które w wieku 4 lat brały udział w tych konkursach. Ciekawa jestem jak to jest z ich akceptacją, co robią w życiu, jakie mają marzenia. czy dalej sa plastik fantastic, jak matki zachęcały je od maleńkiego.

Odnośnik do komentarza

Z tego biznesu wcale nie ma dużych pieniędzy. Jeszcze zalezy jaki konkurs, ale nierzadko jest tak, że matki kupują córkom na konkurs bardzo drogie sukienki a nagrodą w konkursie jest zaledwie połowa kwoty wydanej na sukienkę. Wtedy tutaj nawet nie o pieniądze chodzi.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to przegięcie. Wydają krocie na suknie, peruki, makijaże i po co żeby wygrać 100 zl albo aparat fotograficzny za 200 zl. Kompletny bez sens i głupota dorosłych ludzi. Bo że niektóre dziewczynki cieszą się że biorą w tym udział - jestem w stanie uwierzyć. Ale Ci wszyscy dorośli którzy potracili zmysły i zachowują się jakby tylko to było powodem do kochania dziecka... Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...