Skocz do zawartości
Forum

Jak porozumieć się z mężczyzną?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z pewnym mężczyzną, mianowicie może zacznę od początku obecnie mam 23l, on 25 nasza historia ciągnie się już dwa lata. Poznaliśmy się na portalu randkowym, pierwsze spotkanie było ok, lecz całowaliśmy się na nim ja nie pokazałam się z dobrej strony też-wypilam trochę alkoholu potem nie mielismy ze sobą kontaktu przez miesiąc czasu,następnie przyszło kolejne spotkanie było super tak normalnie, ale ja potem miałam ciągle pretensje do niego i znów kontakt się urwał,następnie widzieliśmy się około 3 razy w klubie-ja uświadomiłam sobie,ze cos do niego czuję,powiedzialam mu o tym, niestety nic z tym nie zrobił. Były sytuacje, ze ja konczylam tą znajomość on mimo to ciągle wracał,ciągle pisał. Z jego strony wygladalo to tak, ze tez konczyl znajomość ale za zwyczaj ja albo on się odzywaliśmy, pare razy mielismy się spotkać i to wyjasnic, bo tak naprawdę nie wiem o co mu chodzi, kiedy go pytam to unika odpowiedzi, raz mi pisze ze może uczucie do mnie by wrócilo, mimo ze nie wiedziałam czy cos czuje czy nie, a ostatnio zarzucil mi ze ze mną nie można normalnie porozmawiać,tylko ze ja wielokrotnie dzwoniłam i pytałam o co mu tak naprawdę chodzi, odpowiedział ze ma do mnie sentyment, ale wiem ze to nie prawda. Obecnie mam kogoś a on i tak pyta czy wróciłam w poprzednie miejsce zamieszkania (mielismy do siebie 15 min). Zawsze kiedy mnie przytulił czułam jak szybko biło mu serce, nie wiem co się dzieje. Jak mam do niego dotrzeć? Męczy mnie to psychicznie od dwóch lat, chciałabym się dowiedzie o co jemu chodzi!

Odnośnik do komentarza

"Obecnie mam kogoś " i "Męczy mnie to psychicznie od dwóch lat, chciałabym się dowiedzie o co jemu chodzi!",

A o co Tobie chodzi? Masz chłopaka a roztrząsasz byłą znajomość. Przeciez to nawet nie bardzo z Was byla para- ot takie niezobowiazujące spotkania, a Ty ciągle kolesia rozpatrujesz A nie pomyślałas nigdy, ze to jest przecież nielojalne zachowanie wobec aktualnego chłopaka. Z nim się spotykasz i rostrząsasz jak porozumiec się z innym mężczyzną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...