Skocz do zawartości
Forum

Martwie sie o mame


Gość Stala Czyt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stala Czyt

Moja mama ma 70lat, choruje na cukrzyce, od 3mies.nie wychodzi z domu z powodu bolow nog. Ma bole brzucha, biegunki, nie ma prawie apetytu. Lekarze bagatelizuje te informacje, jej lekarz nie chce dac skierowania na badania. Mama mowi,ze nie poszlaby i tak w razie czego na operacje.
Mama cale zycie byla sama: ojciec byl utracjuszem i kazde pieniadze trwonil,choc mial rodzine i dzieci. Nie dbal o nic, ani o nasze wyksztal0cenie..
Mame poniewieral, chcial,zeby usunęła ciaze. Rodzice mamy traktowali ja jak bankomat i mama przymierała glodem jako panna,choc pracowala. Spala na zimnej podlodze a jej ojciec na łozku z 2 koldrami. Jej ojciec nawet jak dostawał jedzenie dla mamy to nie chciał niesc i bral tylko dla siebie. Rodzice wyrzucili ja z mieszkania, ktore sobie zalatwila i mama z nami formalnie była bezdomna przez lata.
Dziadkowie pozbawili mame spadku w czasie,gdy była w szpitalu. Cudem wtedy uniknlea smierci, tak była schorowana. Rodzenstwo mamy w ten sam sposob oszukalo ą kolejny raz,choc przy pierwszej sprawie było widać w jakim stanie jest mama:(
Serce mi sie kraje,ze ona tyle przeszła a to życie mija i ja przez tyle lat nie moglam jej pomoc, tylko wyslugiwalam sie za grosze pracodawcom albo szukalam pracy.

Odnośnik do komentarza

"jej lekarz nie chce dac skierowania na badania." W dzisiejszych czasach jak widzisz, ze lekarz się nie przejmuje to powinnas wyjąc sama pieniądze, zrobic mamie badania krwi podstawowe plus OB, poziom cukru, profil lipidowy, badanie jamy brzusznej USG, i USG ginekologiczne.

Czy mama ma glukometr i sobie poziom cukru, czy przyjmuje regularnie jakies leki, czy może bierze juz insulinę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...