Skocz do zawartości
Forum

Czy przedstawiona sytuacja świadczy o alkoholizmie partnera?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie, ponieważ nie zgadzamy się z moim chłopakiem. Od kiedy zaczyna się problem z alkoholem? Nasz związek początkowo był na odległość jak przyjeżdżał i pil z kolegą to było "widuje go rzadko, on mnie nocuje muszę się odwdzięczyć" Teraz jak mieszka tutaj obiecał że będzie pił 2 piwa w tyg jak twierdzi pije 5 (w co tez nie do końca wierzę). Przeprowadził się 3 tyg temu i nic sie od tamtej pory nie zmieniło. Czy on ma problem czy ja jestem przewrazliwona?

Odnośnik do komentarza

To zależy z jakich rodzin czy środowisk pochodzicie.
Jesli on miał kumpli, brata czy ojca , którzy pili po 2 piwka codziennie po pracy, to on się czuje niewiniątkiem. Jeśli Ty obracasz się wsród ludzi, gdzie facet pije okazjonalnie, gdy są czyjes urodziny, oblewanie awansu itp a tak to nie ogląda żadnego alkoholu to czujesz, ze jego zachowanie ewidentnie mówi, ze bez procentów życie nie ma barw.

Juz za czasów jak nocował u kolegi, to głupie było jego tłumaczenie. Przyjechał przespać się na krzywika to zamiast z piwami czy innym trunkiem mógł wpadac z pysznym jedzonkiem, nawet w ilości, która pozwoliłaby gospodarzowi jeszcze do końca następnego tygodnia sięgać do lodówki po frykasy.

Jak na Twoje normy chłopak pija zdecydowanie za dużo.Tyle, ze nie da się drugiej osoby zmienić na siłę, więc zastanów się po co Ci taki związek i taki chlopak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...