Skocz do zawartości
Forum

Czy odchudzanie w wieku 14 lat jest dobrym pomysłem?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Wiem , że jestem niepełnoletnia , ale nie wiem gdzie do kogo się zwrócić. Kilka miesięcy temu strasznie nie akceptowałam siebie i zaczęłam się głodzić. Jeśli zjadłam coś , to starłam się to zwymiotować i brałam środki przeczyszczające. Nie były to typowe Głodówki bo często miałam napady. Nie mam wagi w domu, ale wydaje mi się , że nie schudłam nic , ale nie dziwię się. Robiłam dużo ćwiczeń , ale nie przesadzałam z nimi , ponieważ miała bardzo dużo nauki i zajętego czasu po szkole. Gdy widziałam się w lustrze myślałam sobie , że jestem grubą świnią , jestem obrzydliwa , wytykałem swoje wady , ale nie tylko wyglądu ale i charakteru . Z czasem trochę się ogarnęła i stwierdziłam , że nie mogę tak postępować , bo zranię rodziców i przyjaciół , którzy już wtedy podejrzewali u mnie Głodówki i odchudzanie. Zaczęłam jeść normalnie , by nie przynieść im zawodu , ale myśli powróciły . Nie potrafię zaakceptować siebie , chociaż się staram . Chcę zauważać swoje zalety , ale to ciężkie . Wciąż powracają myśli o wyglądzie , zaczęłam często ćwiczyć , ale jedzenie pozostało takie , jakie jest. Chciałabym schudnąć , a moja wymarzona waga to 45 kg . Aktualnie wazę 52 kg i mam 160 cm wzrostu . Mam 14 lat i proszę nie ignorujecie mojego pytania , bo chciałabym schudnąć i żyć jak dawniej .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...