Skocz do zawartości
Forum

Jak pomóc byłemu?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , mój już teraz były chłopak był uzależniony od narkotyków . Pomogłam mu z tego wyjść znosiłam gehennę ale chciałam mu pomóc , teraz nie bierze był 2 miesiące w ośrodku i w tym momencie się rozstaliśmy stwierdził że już mnie nie potrzebuję i że kochał mnie jedynie jak brał , poznał tam inną pacjentkę z którą dużo rozmawiał i za to go wyrzucili z ośrodka . Stwierdził że to ona go rozumiała wydaje mi sie że związał się z nią emocjonalnie dziewczyna jest uzależniona od alkoholu , narkotyków oraz jest lekomanką . Wiem że nie jesteśmy ze sobą i nie powinnam się tym przejmować ale włożyłam w jego wyciągnięcie z ćpania dużo serca i całej siebie boję że może się on z nią związać i że nie będzie to dobra decyzja . Nie potrafie poradzić sobie z tą sytuacją i nie wiem co robić ?

Odnośnik do komentarza

Nic. Każdy jest kowalem swojego losu- on sobie uklada życie jak umie i jak chce, a Tobie jak rozumiem powiedział juz "do widzenia".

Potrzebowal Ciebie jako kobiety -plastra na swoje bolączki, jako kobiety, ktora mimo tego co widzi to i tak w niego wierzy. Teraz mu się wydaje, ze juz jest silny i ta dziewczyna, ktora jest w bagnie patrzy w niego jak w obrazek, to mu imponuje.Nie podoba mu się myśl, ze powinien Ci coś zawdzięczać. Klimaty używek są mu bliskie, to i ma o czym gadac z panienką. Jesli nie jest zbyt silny ( a nie jest, bo musial wychodzic z używek) to pewnie za chwilę będą zgodnie ćpać czy pić i Tobie nic do tego.

Lekcja na przyszłośc- kobieta powinna szukac na partnera faceta z silną i unormowaną psychiką- większa szansa, ze jak takiemu w oko wpadniesz ,to jest to szansa na rzetelny związek bez problemow typu: czy on dzis weżmie, czy nie weżmie, a z czasem, czy dzis w padnie przy okazji w złość, czy dzień będzie względnie spokojny, czy mi da dzis w zęby lub będzie ubliżal, czy może jeszcze wizyta u dentysty nie bedzie konieczną?

Pobawilas się w samarytankę a teraz rozejrzyj się za jakims normalnym chłopakiem.

Odnośnik do komentarza

Nic nie rób. Już wiele zrobiłaś dla tego mężczyzny. On dokonał własnego samodzielnego wyboru. Poznał nową dziewczyną, z którą chce się związać. Nie wiadomo, czy ta relacja przetrwa, czy go wzmocni, ale Ty nie możesz być nieustanną piastunką swojego już teraz byłego partnera. Pozwól mu dojrzeć, nie chroń go przed nim samym. W ten sposób zachowują się osoby współuzależnione, które długo były w związku z osobą, która boryka się z jakimś nałogiem. Ty jesteś OK. Zrobiłaś wszystko, by uzdrowić chłopaka, by naprawić Waszą relację. On odszedł. Nie masz sobie nic do zarzucenia. Teraz pomyśl o sobie i zatroszcz się o siebie. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem podobne nazwę to doświadczenie. Pomogłem jednej dziewczynie wyjść z depresji. No, ale nie mam jeszcze wora pieniędzy więc sobie takiego znalazła. Tak się zastanawiam teraz na co mi ten wór, który chciałem zarobić. Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ale jednak się przekonam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...