Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Miał iść na ślub został na weselu, bez żony i dzieci


Gość Zaklopotana 3333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaklopotana 3333

Czesc. Mój mąż wybral się na wesele sam pomimo że uzgodnilismy inaczej, mial pójść tylko na ślub ze wzgledu na to ze odmowiono nam przybycia na komunię dziecka. Uzgodnilismy razem to ale on zmienił zdanie, malo tego po wszystkim wszczął awanture że to był mój obowiazek. Mamy dwoje dzieci , ciezko sie jakos pogodzic z tym ze tak latwo bawil sie bez nas. Kupil sobie tez samochod miesiac wczesniej i zapomnial o tym powiedziec. Wczoraj zadzwonila jego matka bez powiedzenia przyczyny wyszedl z domu i nie wrocil na noc. Nie wiem czy to moze koniec zwiazku, dodam że tesciowa kazala mnie zostawic bo jestem za biedna dla niego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czego oczekujesz od forumowiczów, od forum. Napisałaś bardzo przykry post. Twój mąż lekceważy wcześniejsze ustalenia, Wasze wspólne zdanie, podejmuje sam decyzje odnośnie kupna samochodu, a na dodatek do Waszego życia małżeńskiego wtrąca się teściowa, która nie jest Ci przychylna. Sytuacja nie wygląda różowo, sama najlepiej wiesz. Cóż mogę Ci doradzić. Jeśli kochasz męża i chcecie jeszcze ratować Wasz związek, warto rozważyć terapię małżeńską. Jeśli jednak w relacji z mężem nie ma szacunku, miłości, troski, zaangażowania, zaufania, to nie wiem, czy jest jeszcze o co walczyć. Sama musisz odpowiedzieć sobie na te pytania. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...