Skocz do zawartości
Forum

Ciąża za pierwszym podejściem


Rekomendowane odpowiedzi

27 czerwca dostałam miesiączki czyli 1dc. Cykle mam dosyć nieregularne bo wahają się miedzy 29 a 33 dni. Sporadycznie wypadały dłużej ale to tak raz na pół roku. Kochałam się ze swoim narzeczonym 8, 11, 13 i 18 dnia cyklu. Mój kalendarzyk wyznacza mi dni płodne od 11 do 17 dnia cyklu. 16 dnia miałam lepki śluz , taki jak białko kurzego jajka więc stawiam, że to mogła być owulacja. Już od pewnego czasu kochamy się bez zabezpieczenia ale zazwyczaj unikamy dni płodnych, teraz trochę bardziej zaryzykowaliśmy i zastanawiamy się czy jest możliwość ciąży tak za pierwszym razem. Jesteśmy młodzi (22 i 24 lata), zdrowi i sprawni fizycznie. Zbliża się dzień miesiączki i mam trochę objawy przypominające jej nadejście ale wiem, ze wczesna ciąża również objawia się niemal tak jak PMS czyli bóle piersi, senność, wahania nastroju itp. Od wczoraj męczą mnie jeszcze zawroty głowy, czuję się wręcz jak lekko pijana, nie mogę skupić wzroku. W dodatku jest mi ciągle gorąco i brakuje mi powietrza. Dziś rano temperatura w pochwie wynosiła 37,4 a pod pachą 37. Ach i jeszcze jakieś dziwne problemy z trawieniem. Przelewanie się w jelitach i luźne stolce. po za tym czuję się normalnie. Brak śladów jakiejś infekcji czy grypy żołądkowej.
Wiele par pisze, że o dziecko starają się nawet pół roku i dlatego myślimy czy taki złoty strzał za pierwszym razem jest możliwy. Co o tym sądzicie ? Proszę o podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...