Skocz do zawartości
Forum

Podwyższona temperatura od pół roku


Gość H.P. Baxxter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość H.P. Baxxter

Witam,
mam 17 lat.
Od marca tego roku, zmagam się z wyższą temperaturą ciała niż powinienem. W nocy oraz rano gdy wstaję, temperatura mojego ciała przeważnie jest za niska niż powinna. Około 36,1 i nieraz zbliża się do 36,6 co mnie cieszy...
W dzień natomiast, już po krótkim czasie funkcjonowania temperatura podskakuje do 37-37,3 stopni i się utrzymuje cały dzień do momentu chyba aż zasnę.
Na pewno nie jest to normalne, gdyż nigdy tak nie miałem.
Wyższa temperatura przeszkadza mi w funkcjonowaniu, gdyż czuję się zmęczony, osłabiony i ospały, a w szkole nie mogę się skupić.
Miałem badanie CRP w marcu które nic złego nie wykryło.
Proszę o poradę co może mi być, gdyż chodzę do lekarzy, a oni tylko zapisują leki kilogramami które nic nie pomagają.
Z góry dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Gość H.P. Baxxter

Mogą, ale nie muszą;)
Pamiętam że wszystko zaczęło się od jakiejś zwykłej choroby "grypowej". Miałem coś z oskrzelami i straszny kaszel no i ta gorączka...
Wszystko minęło, oprócz temperatury która zatrzymała się na poziomie ~37stopni.
Może są to jakieś powikłania, stan zapalny lub "coś" niedoleczonego?

Odnośnik do komentarza

Idiopatyczne oznacza o nieustalonej etiologii. Choć medycyna zrobiłą ogromny postęp, to jednak nie wszystko jest jeszcze poznane.
Wracając do wątku głównego-koniecznie musisz udać się do zaufanego lekarza, który Cię dokładnie przebada a następnie skieruje na podstawowe badania diagnostyczne.Powinieneś wykonać RTG płuc, USG jamy brzusznej. Z krwi warto oznaczyć morfologię oraz TSH.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...