Skocz do zawartości
Forum

Nie pasuję do współlokatorów


Gość hbfjkf

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Musiałam uciec od obecnego chłopaka, gdyż mnie nie szanował i ostatnio się nie układało nam. Wobec tego, zamieszkałam w mieszkaniu studenckim. Niby te osoby wydawały mi się w porządku, ale czuję się teraz jak z innej planety, boję się, że nigdy nie ułożę sobie życia - zechce mnie najwyżej ktoś, kto nie szanuje kobiet albo jakiś alkoholik... każda osoba, obojętnie czy to chłopak, czy dziewczyna, trzaska z całej siły jakimiś drzwiami, szufladami, drzwiami od szaf. Zostawianie noży na środku dużego stołu (nie mówię na blacie - na desce) i okruchów jest na porządku dziennym. Miałam tak w domu, że jak przypadkiem trzasnęłam drzwiami, ojciec kazał mi się cofnąć i to poprawić. A w nocy słyszałam jakieś rozmowy, że jestem zachowuję się tak, jakby mnie nie było... A zawsze tak miałam i w domu i u rodziny chłopaka, rodzin szwagierki, zawsze był spokój.Już naprawdę zastanawiam się, czy nie powinnam zniknąć. Spodobał mi się też jeden ze współlokatorów, ale nie mam szans, bo jestem nudziarą.

Odnośnik do komentarza

Pewno, ze jestes nudziarą. W jednym temacie łączysz trochę za dużo.
Poszlas do mieszkania studenckiego i nie pasujesz tam a wlasciwie wspóllokatorzy Ci nie pasują. bo trzaskają drzwiami czy szufladami i okruchy na stole zostawiają lub noże po krojeniu wędliny czy chleba.Jesli nie masz obrzydzenia wchodząc do kuchni, nie widzisz sterty naczyn do zmywania, nie brzydzisz się skorzystac z łazienki lub toalety to można powiedziec, ze już sukces.To o czym piszesz to raczej detale. W swoim domu, sama u siebie będziesz się rządzila jak chciala a tutaj jakies niedogodności znosić musisz, bo tym się charakteryzuje większa spolecznośc z różnych środowisk.

A niby dlaczego masz sobie nie znaleśc faceta z którym będziesz się dogadywala i gdzie będziecie oboje się szanowali? Chyba tylko wtedy, gdy będziesz sobie poczytywała za pt honoru koniecznie miec faceta, nie ważne jakiego, tylko byle by byl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...