Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wyszłam płasko na zdjęciu i wstydzę się wstawić je na fb..


Gość Atqa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że problemy rodem 15 latki..Ale wyszłam w miarę ładnie z tym że płasko,z przodu plecy z tyłu plecy..Generalnie mam mały biust ale co byście zrobili na moim miejscu? Mam 23 lata..Mam niską samoocenę i dlatego wszytko analizuje..Proszę o szczere odpowiedzi. nawet jak będą niepochlebne komentarze to przyjmę je na KLATE

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy wstawiać, czy nie wstawiać zdjęcia, to najlepiej pozostań "tajemniczą" i nie wstawiaj ;) Nie wszystko musi być na pokaz. Abstrahując już od tego, jak się prezentujesz na fotografiach, radziłabym popracować nad własną samooceną, bo to jest Twój prawdziwy problem - kompleksy, nic innego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to niewiele co pomoże, ale rada: nie przejmować się takimi błachostkami, korzystać, bo to fajny wiek :)
Człowiek jest we wszystkim świeży i radosny.

A na marginesie taka Keira Knightley uznawana jest za super sexi, a jest płaska. I stanowczo odmawia retuszowania swoich zdjęć- tak ma być. :)

Odnośnik do komentarza

Poważnie Atqa ? To jest Twój problem ? Życie nie polega na wstawianiu fotek na FB :) Sama byłam kiedyś płaska a na dodatek ubierałam się zawsze w spodnie więc nawet wołali na mnie chłopaczku uważaj bo samochód jedzie ! :) Nie ma się czym przejmować jakby każdy był taki sam to by było nudno. Tak jak ktoś już wspomniał niska samoocena to jest Twój problem i warto nad tym popracować . Jeśli sama nie dasz rady na pewno pomoże psychoterapeuta. W e-poradni online na pewno otrzymasz wsparcie tak jak ja otrzymałam. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...