Skocz do zawartości
Forum

Jakie najdziwniejsze rzeczy znajdowałyście w swoich torebkach?


Gość Marzycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Sama noszę:

Portfel (w nim poza podstawowymi rzeczami mam zapasowy długopis i kilka małych karteczek), telefon, kosmetyczka z elektroniką - powerbank, przejściówka do podłączenia pendrive do telefonu, czasami ładowarka (jeśli wiem, że będę mogła jej użyć), kosmetyczka - tabletki przeciwbólowe i moje B12, husteczka antybakteryjna, plastry, gaziki do dezynfekcji, tampony, chusteczka do higieny intymnej, mini pilnik do paznokci, zapasowy kolczyk i tunele, gumowe rękawiczki, zapasowe skarpetki :p; i trzecia kosmetyczka - puder i składany pędzel, korektor, składana szczotka do włosów, bibułki matujące, dezodorant. Poza tym parasol, chusteczki, żel antybakteryjny, klucze, scyzoryk, odblaski, które przekładam na rączki torebki kiedy jest ciemno, okulary przeciwsłoneczne i w tym samym etui słuchawki, rezerwowy batonik, gumy do żucia, gumka do włosów i szminka w bocznej kieszeni, siatka na zakupy. Najczęściej jeszcze butelka wody, sweter, tablet, zeszyt A4, bullet journal i piórnik.

Jeśli chodzi o okulary to jedynie w porządnym etui:

https://c-o.com.pl/etui-na-okulary,c46,pl.html

Już sobie raz zarysowałam okulary kluczami tak wiec nie zamierzam ryzykować takiego wypadku po raz kolejny.... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...