Skocz do zawartości
Forum

Czy mam objawy ciąży?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. W dniu spodziewane miesiączki dostałam ja ale jest inna bardziej skąpa są tylko chwilowe bardzo moce krwawienie mocno wodnista ale po chwili wraca jasno różowa krew bardzo skąpa.. Mam mdłości ale nie wymiotuję, dużo więcej razy chodzenie do toalety, zawroty głowy czuje się tak jak bym miała zaraz zemdleć taka jakas słaba również pojawiła się senność mogła bym spać cały czas i od czasu do czasu kucie.. Zrobiłam test wyszły dwie kreski tylko jedna jest biała czy to oznacza ciąże byłam 2 ty temu u lekarza i było wszystko dobrze badanie cytologi też są dobre.. Tylko teraz te objawy czy to ciąża? Jeśli tak to powinnam się martwić tym że od czasu do czasu poleci trochę więcej krwi mocno wodnistej? Proszę o szybką odpowiedź Madzia 21

Odnośnik do komentarza

Kiedy po raz pierwszy odczułam, że coś dzieje się z moim ciałem, zaczęłam podejrzewać ciążę. Było to pierwsze skojarzenie z dolegliwościami, aczkolwiek mój organizm od początku był inny. :) Mimo wszystko zaczęłam przeglądać internet. Trafiłam na artykuł https://www.johnsonsbaby.com.pl/przygotowania-do-narodzin-dziecka/twoje-zmieniajace-sie-cialo. Twoje objawy są dosyć mieszane. :) Radziłabym zrobić sobie jeszcze z jeden test ciążowy za ok tydzień, gdyż pierwsze tygodnie są tak na prawdę słabe do wykrycia. Mój lekarz wykrył ciążę dopiero w 4tym tygodniu, gdzie test wyszedł pozytywny w 3cim. :) Na spokojnie sobie zrób badania i kolejny test. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...