Skocz do zawartości
Forum

miłość platoniczna


Gość scalpel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scalpel

Witam, mam taki nietypowy problem o którym nikomu nigdy nie mówiłem, mianowicie jestem "zauroczony" w postaci z anime już od ponad pół roku, a siedzę w tym od trzech lat. Mam gadżety i nawet dakimakure z tą postacią. Mam 19 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Nie pociągają mnie one, jedynie japonki. Czy z tego powodu warto iść do psychologa? Pewnie i tak bym nie poszedł bo będę się wstydził jak nigdy.

Odnośnik do komentarza

Zwykle preferujemy ten typ urody,który nas pierwszy zauroczyl we czesnej młodości. Nic dziwnego więc ,że podobają ci się japonki. Nie to jest jednak niepokojące,ale to że twoje życie i emocje skupiają się na wirtualnym świecie i nie interesuje cię rzeczywistość. Chyba za bardzo się od niej oderwałes i myślę,że to może już być uzależnienie. Będziesz miał,jeśli już nie masz, problemy ,żeby się odnaleźć w prawdziwym życiu i nawiązać prawidłowe relacje z grupą rowiesnicza,czy innymi ludźmi.
Wkrótce okaże się że zupełnie sobie nie radzisz i zaczniesz nienawidziec świata,bo będzie dla ciebie obcy i niezrozumialy.
Czas zrozumieć,że trzeba coś zmienić,zanim będzie za późno.
Psycholog,nie takie rzeczy słyszał i jest właśnie od tego ,żeby pomagać ludziom nawet w najdziwniejszych problemach.
Dlatego nie ma co się wstydzić,tylko iść i szszerzeq powiedzieć z czym masz kłopot. Bo masz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...