Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina zamiast okresu przy podejrzeniu zajścia w ciążę


Gość karolinka1992

Rekomendowane odpowiedzi

witam,,, \mam problem:( z ok 10 dni po okresie pojawila sie u mnie dziwna brazowa wydzielina,, byla przez ok 4 dni, pomyslalam ze moze nie bede miala okresu w nast miesiacu.. ale ta dziwna wydzielina pojawila sie znow po 2 tygodniach zamiast okresu.. miesiaczkowalam w miare regularnie az do tej pory, nie wiem co sie dzieje.. dodam ze wspolzyje z chlopakiem ale sie zabezpieczamy... bardzo prosze o odpowiedz... dziekuje

Odnośnik do komentarza

Trochę niepokojące to objawy, dlatego polecam jak najszybsze udanie się na wizytę do ginekologa. Mówią, że brązowa wydzielina może być objawem ciąży, ale podobno też wielu dolegliwości zdrowotnych, zatem nie zwlekaj, tylko szybko do lekarza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość karolinka1992

Witam.
Więc tak, zaczne od tego iż okres spoźnił mi się jakieś 5 dni, nie bylo zadnych objawow przed miesiaczkowych (a zawsze kilka dni przed bola mnie piersi i w pierwszych dniach strasznie brzuch oraz plecy) po tych pieciu dniach z pochwy zaczela leciec mi brazowa wydzielina czasami mieszana z krwia. regularnie wspolzyje z moim chlopakiem i obawiam sie ze wpadlismy, czy to ciaza i to sa tzw. resztki okresu ? dodam ze nigdy nie mialam takiego \\'dziwnego okresu\\' . prosze o szybka odpowiedz. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...