Skocz do zawartości
Forum

Czy mam problemy psychiczne czy może jest to spowodowane pasożytami?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam na imię Michał. Od pewnego czasu męczą mnie myśli - czy mam problemy psychiczne czy moze jest to spowodowane pasożytami. Moje obiawy: Zmęczenie a jednocześnie bezsenność, poczucie winy, stres(miałem już paraliż prawej strony ciała, z tego co czytałem, moze byc od tego), kilkuletnie tiki nerwowe i fobie, objadanie się i wyrzuty sumienia, brak skupienia i chęci nawet do wstania z łóżka Ale to nie wszystko, od 3 miesięcy dochodzą do tego wzdęcia , zwłaszcza po produktach mlecznych, dziwne uczucie w brzuchu, nie umiem go określić ... łaskoczące przelewanie się. Czy to mogą byc pasozyty? Słyszałem ze mogą miec wpływ na zdrowie psychiczne i bardzo się tego obawiam. Choć tamte, niektóre obiawy mam dłużej... Boję się I wizyty u psychologa, porozmawianiem szczerze Oraz pasożytów które mogą mnie zjadać od środka. Zadeklarowałem że nie chcę tego po śmierci, co już mówiąc teraz. Czuję się bezsilny i przerażony

Odnośnik do komentarza

Objawy to depresja, brzuch to efekt dlugotrwalej depresji.

łaskoczące przelewanie się

po jedzeniu czy podczas glodu?

Paraliz prawej strony ciala brzmi z kolei niebezpiecznie - byl taki, ze nie czules i nie mogles ruszyc, i tez nie widziales na prawe oko i nie slyszales na prawe ucho? Pojawil sie podczas siedzenia czy lezenia

Pasozyty moga zwiekszac ryzyko wystapienia problemow psychicznych, takich jak nerwica czy depresja. Ale tiki wskazuja na jakis dlugotrwaly stres lub sztuczne warunki (przesladowania, niewolnictwo, wiezienie, lot kosmiczny, itd)

Odnośnik do komentarza
Gość wielkaszansa

Idź do tego kolesia jeszcze zyskasz na tym bo poznasz coś o wiele większego i potężniejszego a twoja choroba zniknie bo jest śmiesznie łatwa dla wyższej medycyny bo to po prostu choroba duszy powodzenia nie zmarnuj tej wielkiej szansy na nowe życie nie wiem czy coś Cię zablokuje przed przyjściem może Ci którzy Ci źle życzą nie bądź głupia i nie wierz tym blokadom które będą chciały zablokować cię przed prawdziwą i realną szansą na normalne i zdrowe życie .
https://www.krzysztoftarasiewicz.com/

Odnośnik do komentarza

A byłeś już u lekarza? U mnie podobne objawy wiążą się z zespołem jelita drażliwego a stres je tylko pogłębia :( Do tego dochodzi niedobór enzymów trawiennych. Pamiętaj o dbaniu o prawidłową mikroflorę jelit, szczególnie jeżeli przyjmowałeś antybiotyki. U mnie na wzdęcia sprawdza się dobrze probiotyk, z dodatkiem właśnie enzymów trawiennych" Biopron z enzymami. Zapytaj o to lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość wielkaszansa

Idź do tego kolesia i to jak najszybciej bo usuwa dosłownie wszystko co obce z organizmu ma do tego potężne umiejętności i potężne dary mnie uratował przed samobójstwem które planowałem , ale dałem sobie ostatnia szansę bo ktoś kto go znał bardzo nalegał bym tam poszedł i moje życie zmieniło się w piękny i przede wszystkim bardzo dojrzały i rozsądny kwiat .
http://recektorelecza.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli obawia się Pan pasożytów, można wykonać sobie badanie kału. Takie badanie prywatnie kosztuje 10-15 zł. Nie jest drogie. Badanie kału na pasożyty pozwala stwierdzić obecność pasożytów występujących w przewodzie pokarmowym , tj. owsiki, glista, tasiemce itp. Wówczas rozwieje Pan swoje wątpliwości. Można też wykonać badanie parazytologiczne (badanie z krwi na pasożyty). Jeśli pasożyty się nie potwierdzą, wówczas można szukać pomocy u psychologa/psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Gość koniczynaa

Ja robiłam badania kału i badanie krwi. To najlepsza metoda by dowiedzieć się, czy masz pasożyty. U mnie skończyło się na owsikach i podaniu pyrantelum, Nadwrażliwość, rozdrażnienie minęły. Spokojnie sypiam i czuję się dobrze. Jeśli czujesz niepokój skorzystaj również z porady psychologa, czasami wystarcza, że ktoś nas wysłucha.

Odnośnik do komentarza
Gość Pigwa1

Też miałam kłopot z tymi pasożytami. Nie wiem, jak mogłam je złapać, w końcu nie bawię się w piaskownicy. Ważne, że leczenie wspomnianym lekiem przyniosło wymierne korzyści. Dwie dawki leku i wstydliwy problem masz z głowy.
Teraz swoim znajomym doradzam, by nie lekceważyli pasożytów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...