Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rozstanie po 3 latach


Gość Żagiel88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Żagiel88

Hej!
zerwała ze mną dziewczyna po 3 latach związku. Od dłuższego czasu się nie dogadywaliśmy, sprzeczki itd.
Ale tak czy siak nie wyobrażam sobie już codzienności bez niej... Bardzo dużo razem przeszliśmy, rodzinne święta, wakacje, wyjazdy, znajomi... Jest masa wspomnień która mnie dobijają... Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza

A dziwisz sie sobie? 3 lata to stosunkowo duzo. Sam piszesz ze duzo razem przeszliscie. Musi minąc troche czasu az ostygną Ci emocje. Nie da rady inaczej,w tym czasie zajmij sie czyms. Nie mysl non stop tylko o przeszlym związku. I dopóki nie oswoisz sie ze jej juz nie ma nie zaczynaj nowych relacji.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Pomysl sobie , ze nie ma czegos takiego jak dwie polowki pomaranczy, ze TYLKO jedna osoba jest nam przeznaczona na cale zycie a to cale przeznaczenie to tez bzdura. Prawda jest inna , prawda jest to , ze niektorzy ludzie maja byc w naszym zyciu tylko na chwile . Ona , ta dziewczyna widac miala byc tylko na jakis czas z Toba a pewnie czeka Cie cos innego , moze lepszego ? Moze nowy ciekawy zwiazek albo samotne zycie , ktore Cie uksztaltuje w jakis sposob ?

Odnośnik do komentarza

Daj sobie czas na wyciszenie emocji. Daj sobie czas tylko i wyłącznie dla siebie, dopieszczaj się (zajmuj się tym co lubisz) i przenigdy nie zastępuj "byłej" kimś innym. Na razie to za szybko i taki plaster nie pomoże na zranione serce.
Gdy stwierdzisz że już za długo to trwa i sam sobie nie poradzisz możesz się skontaktować z psychoterapeutą ( np. online) powinien pomóc. Maria Rygielska, znakomita specjalistka pracuje na tych zasadach. Gdybyś czegoś potrzebował pisz.
pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Gość Żagiel88

Wiecie co jest najgorsze?
Wieczory i poranki. Kładę się spać i myślę o Niej, wstaję rano i jestem wybity z rytmu od rana, bo mi się śniła...
Nie umiem myśleć czym mnie denerwowała i o jej wadach ale wspominam same superlatywy :/
Mam 21 lat, a czuję się jak czterdziestolatek po rozwodzie, który już nie spotka tak dobrej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

~Żagiel88
Nie umiem myśleć czym mnie denerwowała i o jej wadach ale wspominam same superlatywy :/
Mam 21 lat, a czuję się jak czterdziestolatek po rozwodzie, który już nie spotka tak dobrej dziewczyny.

Dokładnie to jest najgorsze w tym wszystkim. Poprzez cos takiego sie sam nakręcasz a o tym nalezałoby jak najszybciej zapomniec. W miare mozliwosci oczywiscie. Ale widac ze jestes pamiętliwy...do czasu. Tymczasem znajdz sobie cos do robienia bo idzie zwariowac samym takim mysleniem. Najlepiej cos co by Cie wymeczylo i potem bys zasypial od razu. No musisz to przetrzymac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...