Skocz do zawartości
Forum

Jak zakonczyc relacje z niepelnosprawnym z portalu randkowego?


Gość xxxxaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór ! Pare dni temu poznałam prawnika na Internecie. Prędko zaczął dużo pisac. Rozmowa odrazu zeszla na erotyke bo pozwililam. Niepotrzebnie. Zbyt osobiste pytania i treści padaly. Facet z powodu kalectwa ma kłopoty w poznaniu kobiety. Zauwazylam ze on potrzebuje ciągłych sex rozmów. Dawal do zrozumienia ze wieczorami chce na pikantne tematy pisac. Ja nie chce bo nie będzie z tego nic gdyż innych tematów nie chce poruszać. Pozatym na zdjęciach bylo ok a na zdjęciach na fb okazalo się ze jest mocno niepeknospeawny. Przyznam litowalam sie ze kaleka ale nie chce z nim sexu - proponował. Nie chce tez go zranić i odrzucić jak odpad i nie wiem co zrobić. Za spotkaniem on nie bardzo jest. A być jego zabawka bo ma ciśnienie nie będę.

Odnośnik do komentarza

Jego niepełnosprawnośc ,nie ma tu nic do rzeczy. To erotoman gawędzisz ,a tobie taki ktoś nie pasuje,czy sprawny ,czy nie.
Powiedz wprost ,że nie tego oczekujesz i urwij kontakt.
Tak poprostu i niej zastanawiaj się jak on to zniesie. To jego problem ,bo jemu też brakuje taktu i nie zastanawia się ,jak ty się czujesz, gdy traktuje cię przedmiotowo,co jak dla mnie świadczy o nim tylko źle. No ale może taka jest formuła,tego portalu....kto wie ?

Odnośnik do komentarza

Erotoman - jest to jak najbardziej słuszna uwaga. I faktycznie, popełniłaś błąd, że, w ramach litości, pozwoliłaś wejść na takie tematy z kimś, kogo w ogóle na oczy nie widziałaś i w dodatku nie wiedząc, jak byś na niego reagowała w realu. Jestem ciekaw, czy też byś rozwijała z nim konwersację, gdyby jego profesja była inna (np. rolnik, rzeźnik, czy inny ginekolog gwiazd filmowych). Wydaje mi się, że w pewnym sensie można stwierdzić, iż jesteście siebie warci.
Wracając do rozwiązania Twego problemu, tutaj pomoże tylko i wyłącznie kopnięcie go w jego mało sprawny tyłek - w końcu pokazał, że nie trzeba być w stu %-ach sprawnym facetem, aby być dupkiem. Niech Cię żadne wyrzuty sumienia nie powstrzymują przed stanowczym zerwaniem kontaktu z nim! Może przyjmie to jako naukę i na przyszłość pomyśli, że jego problemem nie jest to, co go ogranicza, tylko to, co jest między jego nogami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...