Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego moje piersi tak szybko rosną?


Gość l...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 13 lat . Mój problem jest wielki. W wieku 11 zaczęły mi rosnąć piersi . Zaczęłam nosić stanik i się bardzo cieszyłam. Jakiś 1 rok temu pojawiło mi się owlosienie pod pachami i łonowe. Inne oznaki dojrzewania tez mam.Ale nie rosną mi piersi .Mam tylko 'sutki' i zaczęło mnie to nirpokoic. Moja mama ma małe piersi nosi miseczkę 70b. A babcia 65c. Ogólnie cala moja rodzina ma wielkie piersi. Na dodatek nie dostałem jeszcze okresu . Bardzo się martwię bo chciałabym mieć chociaż miseczkę c. Na dodatek koledzy w szkole mnie przeżywają ze jestem deska a to bardzo boli. Proszę o pomoc. Chce się normalnie rozwijać i mieć biust jak każda dziewczyna w moim wieku. Pozdrawiam. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania Wójtowicz

Mam 15 lat.Nazywam się Ania Wójtowicz.  Możesz zrobić zięcie swoich piersi bo ja w miarę się znam (dosyć się interesuję ginekologią) i może to być choroba.Możesz je wysłać bo nie da się inaczej tego stwierdzić. Najlepiej by było jeszcze inne zięcia aby zobaczyć w jakim stopniu się już rozwinęłaś i dojżałaś. Możesz napisać do mnie bezpośrednia przez fb i na nim wysłać zdięcia. Nie chcę żeby ktoś oglądał w internecie twoje zdięcia a ja ci je ocenie.

Możesz do mnie śmiało pisać.

Odnośnik do komentarza
Gość Uważaj!

Nie wysyłaj zdjęć nieznajomym! A już zwłaszcza nagich!

P.s spokojnie, jeszczze zdążą Co urosnąć piersi po pierwsze. A po drugie ich rozmiar naprawdę nie ma znaczenia, przekonasz się z czasem, a wiem co mówię, bo sama mam wyjątkowo malutkie ? i bardzo je lubię

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...