Skocz do zawartości
Forum

Czy to pierwsze objawy ciąży?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Pisze do Panstwa gdyż nie rozumiem co się dzieje ze mną, bardzo proszę o radę.Moja zła passa zaczęła się od wypadku samochodowego na skutek którego parę miesięcy spędziłam w domu przez złamana kość pietowa. Lecz Od paru tygodni bardziej odczuwam ciągle zmeczenie, senność. Potrafię spać w ciągu dnia parę godzin i później w nocy. Stałam się bardzo drażliwa i nerwowa ,byle blahostka może mnie wyprowadzić z równowagi. Przestałam również mieć ochotę na sex z narzeczonym, (przez te parę miesięcy nie praktykowalismy celibatu.) Mam ogromne przez to wyrzuty sumienia. Powiem również ze nie wiem kiedy powinnam dostać okres gdyż odkąd zaczęłam dojrzewać to miałam bardzo nieregularne miesiączki. Brałam tabletki przez parę lat lecz od kilku miesięcy nie biorę ich bo tak zalecił mi ginekolog ,jeśli chce by mi wyszły dobrze badania hormonalne. Stosunki miałam z ukochanym przerywane. Zaniepokoil mnie fakt ze moje piersi są bardziej bolesne niż zazwyczaj. Czy to zblizajaca się miesiaczka czy może pierwsze objawy ciąży czy może nawrót anemii i zblizajaca się miesiaczka ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...