Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy wszystko że mną w porządku?


Gość Marika1994

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marika1994

Zaczęłam nowa pracę. Od kilku dni pracuję na kasie w sklepie z odzieżą i akcesoriami. Na początku myliłam się teraz już doszłam do większej wprawy, ale i tak nieraz muszę się o coś pytać szczególne przy otwieraniu i zamykaniu kas, nieraz zdarzy mi się drobna pomyłka. Wstydzę się tego zaraz uważam się za jakąś głupią, że do tego się nie nadaję, że pewnie inni na początku lepiej sobie radzili. Dziś nie chcący zablokowałam sejf 30min przed otwarciem na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Eh nie wiem może na początku to normalne i nie powinnam się martwić? A może nie nadaje się do tego :( Głupio mi zaraz myślę, że będą o mnie myśleć jako o fajtłapie.

Odnośnik do komentarza

Nie daj sobie wmówić, że nie nadajesz się do pracy. Dopiero zaczynasz, a początki bywają trudne. A nawet czasami pracownicy z ładnym stażem pracy mylą się, wykonując pracownicze obowiązki. Nie jesteśmy maszynami. Jesteśmy ludźmi, a ludzie się mylą, bo są zmęczeni, niewyspani, bo wpadają w rutynę, są rozkojarzeni, nie wiedzą wszystkiego. Ucz się na błędach i staraj się ich unikać, a wierzę, że każdy kolejny dzień w pracy sprawi, że bardziej ją polubisz i będziesz ekspertem we własnej dziedzinie i inni będą się uczyć od Ciebie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...