Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to depresja?


Gość Bezimienny18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bezimienny18

Witajcie.
To moj pierwszy wpis na tym forum.

Wydaje mi sie, ze jest ze mna cos nie tak.. ale po kolei.

Mam 22 lata. W dni powszednie pracuje (sklep/serwis sprzetu). Studiuje zaocznie - mam zajecia przewaznie co drugi tydzien.

Od jakiegos czasu zauwazylem, ze dzieje sie cos ze mna. Coraz czesciej miewam zle samopoczucie, nie mam ochoty i sil by cos robic.
Prace mam dosyc wymagajaca, chociaz moze z boku tak to nie wyglada. Owa trudnosc objawia sie tym, ze jest wiele rzeczy, wiele tematow, o ktorych trzeba pamietac, trzeba zalatwic dla klientow.

Czesto sie zdarza, ze o czyms zapominam, ze cos robie zle - nie tak jak kazal mi kolega ktory mi o tym mowil. On pracuje tam dluzej ode mnie i decyduje o sprawach.
Nie raz traci juz do mnie cierpliwosc - np. gdy tlumaczyl mi o jakiejs rzeczy juz ktorys raz z kolei, a ja dalej po jakims czasie robie to inaczej...

Nie robie tego swiadomie...
W kazdym razie w pracy bywaja dni bardzo stresujace dla mnie. Przewaznie jest tak, ze jesli zawale jakis jeden temat, to on pociaga za soba kolejne...
Ostatnio zauwazylem ze praktycznie codziennie budze sie okolo godziny za wczesnie, nie moge potem usnac - juz wtedy mysle o pracy, o tym o czym musze pamietac w danym dniu.

Mam problem z pewnoscia siebie, jestem osoba niska (okolo 160cm - jak na faceta to bardzo malo).
Raz tylko przez cale swoje zycie mialem dziewczyne i to przez krotki okres. Ostatnio zaczalem szukac kogos poprzez serwisy typu sympatia, badoo, poki co bez rezultatow.

Coraz bardziej sie zamykam w sobie, kazdy moj dzien opiera sie na tym samym:
Poranek - praca - powrot z pracy - komputer - sen...

Mam kochajacych rodzicow.. jednak ojciec czasami zwraca mi uwage ze zbyt dlugo siedze przy komputerze, ze mu w niczym nie pomagam, a tak nie jest... Ostatnio sprawil mi tez przykrosc mowiac, ze syn kogos tam innego to robi cos tam, potrafi to i tamto, a ja tylko siedze przy komputerze...

Czasami przychodza mi do glowy mysli, zeby sobie cos zrobic, zeby sprawic sobie jakas krzywde, by poczuc sie lepiej..

Czy to depresja?

Odnośnik do komentarza

Witam Serdecznie
Hmm ..moga byc to poczatki depresji.
Poczytaj sb o depresji.
Radze udac sie do psychologa.

Co do szukania 2giej polowki przez internet...Nie polecam.
Moze lepiej w realu poszukac?
U sb w Pracy? Na uczelni?
Zastanow sie, gdzie lubisz spedzac czas?(oprocz kompa)

Jestem twa rowiesniczka :)

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...